"Порошенко виявився більш мудрим": Депутат від ОПЗЖ розповів про "розчарування" у Зеленському

Народний депутат від ОПЗЖ, близький соратник співзасновника партії Віктора Медведчука Юрій Загородній вважає, що п’ятий президент України Петро Порошенко виявився більш мудрим, ніж його наступник Володимир Зеленський, передають Патріоти України.

«Ви знаєте, ситуація така, що Порошенко виявився більш мудрішим, чим теперішній президент, хоч і наша політична сила, і я особисто в другому турі під час президентських виборів 2019 році, не голосували за Порошенко», — зазначив соратник Медведчука в інтерв'ю.

За його словами, у 2019 році керівники ОПЗЖ говорили, що в другому турі президентських виборів потрібно підтримати Володимира Зеленського. «Тому що проблема була б ще більша в Україні, якби президентом залишився Порошенко. Але ми помилилися, тому що Зеленський, скажімо, не виправдовує ту довіру, яку на нього покладали під час виборів у 2019 році. Відносно імунітету, Порошенко просто чинив мудріше. Він розумів, що потрібно використати зв’язки і можливості Віктора Медведчука для вирішення проблем України», — зазначив Загородній.

Джерело: Радіо НВ

З архіву ПУ. "Дуже ризиковане призначення": Політолог вказав на кадровий прорахунок команди Зеленського

понеділок, 14 червень 2021, 18:00

Призначення політтехнолога без всякого дипломатичного досвіду і навичок послом у Франції шокувало вітчизняний і зарубіжний дипкорпус в Києві. Президент України Володимир Зеленський у червні 2020 року призначив надзвичайним і повноважним послом до Франц...

Пов’язують із Медвечуком. Суд заарештував права 28 компаній, що мають відношення до мережі АЗС Glusco

понеділок, 14 червень 2021, 17:27

Суд заарештував корпоративні права 28 компаній, пов’язаних із великою мережею АЗС. За даними ЗМІ, мова йде про мережу Glusco. Суд наклав арешт на корпоративні права 28 компаній, які завозили в Україну нафтопродукти з РФ, передають Патріоти України. «У ...