Порошенко взяв шефство над дітьми заарештованого в Криму Джелялова, - адвокат

П'ятий президент України Петро Порошенко взяв під опіку сім'ю заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова, якого незаконно затримали в окупованому Криму. Про це на своїй сторінці повідомив адвокат Микола Полозов, зазначають Патріоти України.

"Обговорювали і справу проти Нарімана Джелялова та братів Ахтемових, яких нині переслідують на окупованій території нібито за здійснення диверсії. У багатьох моментах, що стосуються тактики та стратегії захисту українських політв'язнів, наші погляди збігаються. Петро Порошенко чудово розуміє специфіку таких справ. Від імені партії і українців, які її підтримують, Петро Порошенко запропонував, як це говорили раніше, "взяти шефство" над дітьми Нарімана Джелялова і надавати його сім'ї на постійній основі матеріальну допомогу", - написав Полозов у Фейсбуці за підсумками зустрічі з Порошенком.

Адвокат нагадав, що підтримки на даний момент потребують понад 200 дітей українських політв'язнів, батьки яких були незаконно засуджені в Росії, і висловив сподівання, що приклад Порошенка "надихне інших небайдужих до чужої біди громадян України "взяти шефство" над дітьми політв'язнів в окупованому Криму і надати їм посильну допомогу".

Хто б сумнівався: Конституційний суд РФ схвалив захоплення територій України

неділя, 2 жовтень 2022, 15:43

Конституційний суд Російської Федерації підтримав привласнення окупованих територій України - "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей. Вже призначені "вибори" в "парламенти" на 2023 рік. Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ...

Жінки та діти перелякані: У Фінляндії втікачів від мобілізації у Росії поселили разом із укранськими біженцями

неділя, 2 жовтень 2022, 15:29

У Фінляндії російських дезертирів почали селити у центри, де проживають українські біженці. Такі випадки зафіксовано вже у кількох фінських містах, українки скаржаться, що бояться за себе та своїх дітей. Реагуючи на ситуацію, українці вже звернулися до...