Порошенко заявив, що сьогодні вночі дуже погано спатимуть прокурори, слідчі, татарови, смирнови, портнови і решта камарильї Зеленського

П'ятий президент і народний депутат Петро Порошенко, якого підозрюють у державній зраді, заявив, що колишній заступник голови Адміністрації президента Януковича Андрій Портнов і чинні заступники керівника Офісу президента Володимира Зеленського "погано спатимуть".

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" в неділю ввечері, зазначають Патріоти України.

На запитання "Чи заснете ви цієї ночі?" Порошенко відповів: "Я спатиму, як дитина. В мене немає жодних проблем зі сном. Думаю, що дуже погано спатимуть ці всі прокурори, слідчі, татарови, смирнови, портнови і вся ця камарилья пана Володимира Олександровича, яка влаштувала цю надзвичайно недобру для України справу".

Сказав, що прилітає в Україну завтра, "бо початок політичного сезону". "Володимир Олександрович нарешті припинив відпочинок у горах", - заявив.

Також сказав, що найближче оточення Зеленського виходило на членів його команди і "наполегливо радило, що вони з розумінням поставляться до того, якщо я прийму рішення залишитись в Європі й просили наголосити на своїх умовах".

Перед цим на брифінгу у Варшаві Порошенко назвав Зеленського "архітектором" справи проти нього, а замовником - олігарха Ігоря Коломойського.

"Архітектором моєї справи є пан Зеленський, який дає вказівки, організовує і несе за це відповідальність. Замовником виступає пан Коломойський, я це стверджую авторитетно – як помста за Приватбанк (у грудні 2016 року уряд націоналізував Приватбанк. Щоб утримати його діє­здатним, держава вклала 155 млрд грн. Коломойський і Геннадій Боголюбов були власниками банку. - Gazeta.ua).

Зеленський, Коломойський, Татаров, Симоненко, і це все одна… Зеленського я бандою не називаю поки що, але решта – це все одна банда", - сказав.

"З великої хмари - малий дощ": В ПЦУ прокоментували рішення Собору УПЦ МП і "незгоду" із позицією Кирила

субота, 28 травень 2022, 0:33

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій Зоря щодо рішення Собору УПЦ (Московського патріархату) вважає, що слова про "незалежність і самостійність" – це винахід для прикриття залежності та несамостійності. Про це він написав на своїй сторінці ...

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...