Порушення Віденської конвенції: Український посол направив у МЗС Білорусі ноту через обшуки автівки

Віденська конвенція передбачає недоторканість майна і транспорту дипломатів.

Посол України в Білорусі Ігор Кизим направив до Міністерства закордонних справ Білорусі ноту у зв'язку з порушенням Віденської конвенції співробітниками Державного прикордонного комітету Білорусі. Про це повідомили в посольстві України в Мінську в коментарі ЗМІ, передають Патріоти України.

У посольстві України наголосили, що Ігор Кизим надіслав до МЗС Білорусі ноту. Приводом для цього став обшук машини посла Ігоря Кизима, який повертався з Києва після консультацій у МЗС України до Мінська, на білоруському кордоні.

На кордоні посол попередив білоруських прикордонників, що їхні вимоги не відповідають Віденській конвенції про дипломатичні відносини, і заявив, що напише ноту до МЗС Білорусі в разі її порушення, що не зупинило прикордонників. Зазначимо, Віденська конвенція передбачає недоторканість майна і транспорту дипломатів.

Гроші може отримати Україна: У США ухвалили перше рішення щодо конфіскації активів росіян

четвер, 2 лютий 2023, 22:53

Окружний суддя федерального суду Манхеттена в четвер дозволив прокуратурі конфіскувати 5,4 мільйона доларів, що належать російському підсанкційному олігарху Костянтину Малофєєву, що відкриває шлях для подальшого передання цих коштів Україні. Про це йде...

"Київ - це Русь, а не Росія": Дуда заявив, що готовий побудувати із РФ нову "залізну завісу" аж до хмар"

четвер, 2 лютий 2023, 22:43

Польський лідер Анджей Дуда 2 лютого під час зустрічі з президентом Латвії Егілсом Левітсом заговорив про нову "залізну завісу" між Заходом та Росією. Дуда наголосив, що Путін намагається поширити "рускій мір", а це - бідність, рабство та страждання. П...