Порушення Віденської конвенції: Український посол направив у МЗС Білорусі ноту через обшуки автівки

Віденська конвенція передбачає недоторканість майна і транспорту дипломатів.

Посол України в Білорусі Ігор Кизим направив до Міністерства закордонних справ Білорусі ноту у зв'язку з порушенням Віденської конвенції співробітниками Державного прикордонного комітету Білорусі. Про це повідомили в посольстві України в Мінську в коментарі ЗМІ, передають Патріоти України.

У посольстві України наголосили, що Ігор Кизим надіслав до МЗС Білорусі ноту. Приводом для цього став обшук машини посла Ігоря Кизима, який повертався з Києва після консультацій у МЗС України до Мінська, на білоруському кордоні.

На кордоні посол попередив білоруських прикордонників, що їхні вимоги не відповідають Віденській конвенції про дипломатичні відносини, і заявив, що напише ноту до МЗС Білорусі в разі її порушення, що не зупинило прикордонників. Зазначимо, Віденська конвенція передбачає недоторканість майна і транспорту дипломатів.

Нова неприємність після аварії дочки: Народний депутат Володимир Ар’єв розповів про переслідування його родини

понеділок, 5 червень 2023, 23:55

Народний депутат Володимир Ар’єв повідомив про нові перипетії, які переживає його родина. Після звинувачень щодо його доньки Ярини Ар’євої, депутат розповів, що невідомі спалили автівку його тещі. Про це нардеп написав у Facebook. «Моїй тещі, відомій д...

Шмигаль поспішив? Українські пілоти ще не вирушали на навчання за кордон – Повітряні сили

понеділок, 5 червень 2023, 23:45

Списки українських пілотів для навчання на сучасних винищувачах давно сформовані, але поки що жоден український льотчик не вирушав на навчання за кордон. Про це заявивречник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат у коментарі УП. Пряма мова: "Наразі не йде...