"Порушили територіальну цілісність нашого союзника": Влада Росії виступила з погрозами на адресу Туреччини через Вірменію

Андрій Клімов. Фото: РБК.

Росія виступила з попередженням Туреччині та Азербайджану щодо наслідків "порушення територіальної цілісності Вірменії", яку Москва вважає своїм союзником у рамках ОДКБ, повідомляють Патріоти України.

Російський сенатор Андрій Клімов зробив заяву про те, що Кремль захищатиме загальновизнані кордони Вірменії "як свої власні". Відповідаючи на питання видання SputnikArmenia про активну позицію Туреччини в ситуації з Нагорним Карабахом, російський політик підкреслив, що російська військова доктрина заснована на принципі військового протистояння в разі нападу на союзну державу.

Клімов зазначив позицію Москви щодо тісного зближення Азербайджану з членом НАТО Туреччиною. За його словами, Росія здатна захищати себе і союзників від "всіх інших разом узятих". Більш того, він не радить кому б то не було перевіряти це на ділі. Клімов впевнений, що ця "перевірка" добром ні для кого не закінчиться і колеги і партнери в Анкарі це добре розуміють.

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...