"Порушили територіальну цілісність нашого союзника": Влада Росії виступила з погрозами на адресу Туреччини через Вірменію

Андрій Клімов. Фото: РБК.

Росія виступила з попередженням Туреччині та Азербайджану щодо наслідків "порушення територіальної цілісності Вірменії", яку Москва вважає своїм союзником у рамках ОДКБ, повідомляють Патріоти України.

Російський сенатор Андрій Клімов зробив заяву про те, що Кремль захищатиме загальновизнані кордони Вірменії "як свої власні". Відповідаючи на питання видання SputnikArmenia про активну позицію Туреччини в ситуації з Нагорним Карабахом, російський політик підкреслив, що російська військова доктрина заснована на принципі військового протистояння в разі нападу на союзну державу.

Клімов зазначив позицію Москви щодо тісного зближення Азербайджану з членом НАТО Туреччиною. За його словами, Росія здатна захищати себе і союзників від "всіх інших разом узятих". Більш того, він не радить кому б то не було перевіряти це на ділі. Клімов впевнений, що ця "перевірка" добром ні для кого не закінчиться і колеги і партнери в Анкарі це добре розуміють.

Військовий експерт розповів, що означає візит Пригожина на базу ПВК "Вагнер" у Попасній

вівторок, 16 серпень 2022, 13:14

Путін відправив Пригожина до штабу ПВК "Вагнер", знищеного ВСУ у Попасній через те, що він нервує - просто так людину такого рангу на передову не посилають. Про це в ефірі Апостроф ТВ заявив Михайло Притула, військовий експерт, полковник запасу СБУ, пе...

Зовсім не сусіди: У Росії назвали "дружні держави"

вівторок, 16 серпень 2022, 13:00

До "великого" списку увійшли - Бурунді, Гвінейська Республіка, Камерун, Малі, Судан, Уганда, Чад, Ефіопія, Південно-Африканська Республіка.