Посадовці Кабміну і Торгово-промислової палати працювали на Кремль - отримували до $15 тис. за "завдання"

Викрили російську агентуру, до якої входили посадовці Кабміну і Торгово-промислової палати України. Зрадники передавали розвідінформацію ворогу, передають Патріоти України.

Щоб знешкодити їх, контррозвідка Служби безпеки провела багатоетапну спецоперацію, про що повідомила у Telegram 21 червня.У результаті в Києві затримали завідувача відділу секретаріату Кабміну і керівника однієї з дирекцій ТПП.

"Ці посадовці передавали ворогу різну розвідінформацію: від стану обороноздатності до облаштування держкордону та персональних даних українських правоохоронців. Зрадники робили це не безкоштовно. Російські куратори платили їм за інформацію від 2 до 15 тисяч доларів за завдання. Суми залежали від рівня таємності і важливості зібраних даних", - йдеться в дописі. Обом зрадникам оголосили підозру в держзраді.

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:

ЗСУ руйнують плани Путіна: У WSJ назвали зброю, яка змінює перебіг війни

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:33

ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...