Посаду скасували? Ярош не є радником головнокомандувача Залужного, - ЗМІ

Збройні сили України спростували призначення колишнього народного депутата, екс-голови "Правого сектора" Дмитра Яроша на посаду радника Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. У Збройних силах України зазначили, що інститут радників на громадських засадах скасований наказом самого Залужного. Про це йдеться у відповіді ЗСУ на інформаційний запит УНН, передають Патріоти України.

"20 листопада під час зустрічі з експертами та волонтерами, що підтримують Збройні Сили України, головнокомандувач ЗСУ своїм наказом скасував у Збройних силах України такий інститут, як радники на громадських засадах", - йдеться у письмі.

Ця ж інформація розміщена на офіційному веб-сайті Міністерства оборони України та офіційному веб-порталі Збройних сил України. У ЗСУ повідомили, що тепер замість інституту радників будуть створені громадські експертні групи, формування яких триває.

Нагадаємо, 2 листопада екс-лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош повідомляв у соціальних мережах про своє призначення радником Головнокомандувача Збройних Сил України і опублікував фото свого нового посвідчення.

За його словами, він знайомий з генерал-лейтенантом Залужним багато років і "абсолютно не сумнівався", коли отримав пропозицію по цій посаді. Ярош зазначив, що у нього є конкретні проекти, на які у Залужного вже є "певні плани".

РФ має дуже великий запас ракет С-300: Резніков назвав регіони, які найбільше - під загрозою

середа, 7 грудень 2022, 8:33

Російська Федерація має великий запас ракет С-300, якими може обстрілювати прикордонні регіони України або ті, які межують з окупованими регіонами. Це - Харківська, Запорізька, Херсонська, Донецька та Луганська області. Про це повідомив міністр оборони...

Помирати за Х**ла не в їх планах: Білоруські військові не хочуть воювати проти України, зростає невдоволення, - Генштаб

середа, 7 грудень 2022, 8:30

Білоруські військові невдоволені діяльністю військово-політичного керівництва через загрозу втягування країни у війну з Україною, передають Патріоти України. Як зазначається у ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ, обстановка на Волинському та Полі...