"Посадили у в'язницю": Художники в Єкатеринбурзі показали Путіну його місце (фото)

У Єкатеринбурзі сталася кумедна пригода з портретом Володимира Путіна. Невідомі розмістили його портрет на газовому щиті так, що з вулиці складалося враження, ніби російський президент перебуває за ґратами. Про це повідомляє It's My City, передають Патріоти України.

"Обурливий" стріт-арт був помічений пильною містянкою, яка мешкає поряд, котра побачила в ньому "політичне підґрунтя" і зателефонувала до адміністрації міста, адміністрації Жовтневого району та виробничого управління "Єкатеринбурггазу".

Путін за ґратами, Володимир Путін, Єкатеринбург

Путін за ґратами, Володимир Путін, Єкатеринбург

"Це підґрунтя політичне, дурню зрозуміло. Але наша молодь, наприклад, не зрозуміла — кажуть "прикольно". Він має бути десь на гідному місці, а тут що? Натяк на газ, він же на газовій колонці стоїть. Тобто йдеться про те, що в нас "газове управління" — в Європу перекривають, ще кудись перекривають", — заявила пильна мешканка Єкатеринбурга.

Також її обурило, що президента РФ зображено червоним, "як помідор", а також вона розглянула якісь феєверки, які нібито натякають на "вибухи в Україні"

"Коли я побачила, я негайно повідомила в Міськгаз. Це власність Міськгазу, за законом зобов'язані запитати, а чи можна. Друге — це все-таки наш президент, а знаходиться в негідному місці. Це образа. Ось для мене це образа", — резюмувала містянка.

Співробітники Міськгазу приїхали на місце події, але нічого не зробили. Врятували ситуацію комунальники, які прибули на місце, прикрили Путіна ганчіркою і для надійності примотали її скотчем. Здирати портрет президента з "негідного місця" не наважилися.

"А ви щасливі, посміхаєтеся. Вам лиш нагидити своїй країні", — заявив один із комунальників, побачивши журналістів біля місця події.

Наразі постер так і продовжує висіти на щиті. Перевірити наклейку приходила жінка, котра представилася співробітницею пресслужби адміністрації Єкатеринбурга. Вона заявила, що журналісти нібито влаштовують провокації. Жодних подальших дій вона не зробила.

Прем'єр-міністра Угорщини Орбана через його нацистські заяви викликають на допит до Румунії

субота, 13 серпень 2022, 6:33

Глава Національної ради з протидії дискримінації (CNCD) сусідньої до Угорщини Румунії Асталош Чаба в п’ятницю оголосив, що викличе прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана у зв’язку із скаргою на його скандальний виступ у румунському курортному містечк...

У лавах окупантів паніка: ЗСУ ударом по аеродрому в Криму зруйнували міф Путіна про "невразливість" Криму, - Bild

субота, 13 серпень 2022, 6:24

Зі знищенням російської військової авіатехніки на аеродромі "Саки" біля Новофедорівки помер і міф глави РФ Володимира Путіна про невразливість окупованого у 2014 році Криму. Стало очевидно, що Україна здатна націлитись на будь-яку точку півострова й за...