"Посадили за відмову у підвал, а потім відправили на передову": Жінка з "ДНР" розповіла, як "агітують" на контракт у ЗС РФ (аудіо)

Головне управління розвідки опублікувало перехоплену розмову подружжя з так званої "ДНР", де обговорюють як саме "мобілізованих" з окупованих територій Донецької області "агітують" підписувати контракти із ЗС РФ. Запис опубліковано на YouTube, передають Патріоти України.

Жінка розповіла чоловікові про відвертий примус та навіть тортури. Серед відомих їй контрактників, що були примушені піти на службу в Збройні Сили РФ, майже всі поранені або вбиті.

"Приїхали агітатори. Один підписав одразу. Інших, які не погодились, примусили скласти зброю і вивезли в невідомому напрямку. Телефони не відповідають. Їх посадили на яму. Яма це підвал. Сім "козлів" підписали потім. В обід підписали, передумали. По 230 тисяч обіцяли. І їх в той самий день на бойові (відправили на передову - ред.). Із сімох – чотири трьохсоті, один двохсотий", - каже вона.

Також жінка переповідає розповідь своєї знайомої про практику попередніх років. "Коли її чоловік був на контракті в 15-16 роках і коли пацани відмовлялись, складали зброю, вони своїх розстрілювали самі. Зараз почались переслідування. Вони видали закон. Зараз баб, які починають обурюватись, до 20 років засуджують", - додає жінка.

"З рахунком 4:0!": Українські воїни розгромили низку ворожих гаубиць, влаштувавши окупантам потужну "бавовну" (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 23:50

Бійці 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки ЗСУ серією прицільних ударів знищили низку одиниць російських гаубиць. Своє озброєння окупанти ховали в лісі. Результати чудової роботи захисників показали на відео, передають Патріоти України. На кадр...

Росія з лютого 2022 року втратила в Україні щонайменше 2002 танки, - Oryx

понеділок, 29 травень 2023, 22:49

За час війни з Україною Росія втратила щонайменше 2002 танки. Про це повідомив нідерландський портал Oryx, який документує втрати армій лише з викладених у відкритий доступ фотографій та відео. За даними Oryx, 1239 російських танків знищено, 106 – пошк...