Посадити "товариша Петю": За схемою закупівлі вугілля у РФ та в ОРДЛО стояли Коломойський та Медведчук, - Чорновол

Народна депутатка VIII скликання Тетяна Чорновол заявила, що Володимир Зеленський намагається звинуватити Петра Порошенка в тому, у чому сам винен, а саме у закупівлі вугілля з Росії та ОРДЛО. Про це вона розповіла в ефірі “Прямого”, зазначають Патріоти України.

Політик наголосила, що в “країна Зеленського” закуповували вугілля з Росії та ОРДЛО. У цій “схемі” головними рушіями були “Коломойський та Медведчук”.

На схемі з боку України сидів Коломойський, а з боку Росії – Медведчук. Це була спільна схема Коломойського і Медведчука в країні Зеленського. Тому дуже велике питання: чому справа тоді проти п’ятого президента, якщо є схеми з “кривавим вугіллям”, якщо є Коломойський, є Медведчука, є дуже велика маржа і дуже великі заробітки? І все це відбувається в країні Зеленського, і це призвело до нинішньої кризи в енергетиці. Так чому тоді кримінальна справа не проти шостого президента, чому не проти Зеленського? І є питання: як Зеленський не боїться переслідувати Порошенка за ті речі, в яких винен він? Адже це колись прилетить і йому.

Тетяна Чорновол

"Ситуація стає заплутанішою": у Пентагоні оцінили успіхи ЗСУ та армії РФ на Донбасі

п’ятниця, 27 травень 2022, 9:59

Офіційний представник Пентагону Джон Кірбі оцінив ситуацію на війні в Україні і заявив, що жодна зі сторін не досягла значного прогресу. За його даними, бої в районі між Херсоном та Миколаєвом тривають, українські та російські війська мають сутички щод...

"Ситуація гірша, ніж кажуть": Кулеба розповів, яка зброя найбільше потрібна Україні

п’ятниця, 27 травень 2022, 9:27

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україні необхідні реактивні системи залпового вогню (РСЗВ), щоби протистояти на Донбасі наступу російських окупантів, які мають перевагу у важкому озброєнні. У четвер, 26 травня, під час прямої...