
Під час атаки на Запоріжжя 29 вересня російські окупанти обстріляли міський вокзал. Про це в Telegram повідомила пресслужба "Укрзалізниці", передають Патріоти України.
"Унаслідок обстрілу станції Запоріжжя-1 пошкоджено будівлю вокзалу та вікна в поїзді №40 "Запоріжжя – Солотвино", – ідеться в повідомленні.
Як утончили в УЗ, залізничники замінили у поїзді пошкоджені вагони. Серед пасажирів і працівників залізниці, попередньо, ніхто не постраждав. Однак "Укрзалізниця" попередила про зміни в русі потягів.
Поїзди №37 "Київ – Запоріжжя-1", №85 "Львів – Запоріжжя-1" і №128 "Запоріжжя-1 – Львів" приймуть на станції Запоріжжя-2. Туди пасажирів довозитимуть трансферними автобусами, поїзди чекатимуть на посадку, додали в УЗ.
Окрім того, як повідомив начальник Запорізької облвійськадміністрації Іван Федоров, кількість постраждалих людей унаслідок обстрілу в Запоріжжі зросла до 13-ти. Серед поранених – 17-річний хлопець, найстаршій жінці – 83 роки.
Із-під завалів багатоповерхівки дістали жінку. Її ушпиталили.
У Міністерстві внутрішніх справ України уточнили, що на Запоріжжя окупанти скинули 13 авіабомб.
За оновленою інформацією ОВА, крім багатоповерхівки зруйновано також 15 приватних будинків.
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...