Пошкоджено газопровід та житлові будинки: Окупанти знову завдали ударів по Дніпропетровщині

Російські окупанти 2 червня впродовж дня обстрілювали Дніпропетровщину касетними снарядами, артилерією та "Ураганами". В одному з населених пунктів пошкоджено газогін та приватні будинки. Наразі інформації про постраждалих немає. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передають Патріоти України.

Він розповів, що по території Покровської громади в Синельниківському районі рашисти вдарили касетними снарядами. "Біля одного з населених пунктів вибухнув касетний боєприпас. На місці рятувальники виявили близько 40 сучасних касетних бойових елементів від снаряду РСЗВ. Днями піротехніки мають їх знищити. Жертв, руйнувань немає", - зазначив Лукашук.

Також обстрілювали рашисти і населені пункти неподалік від Кривого Рогу. По Зеленодольській громаді ворог відкривав вогонь двічі. "Вдень під обстріл потрапила і територія Зеленодольської громади на Криворіжжі: за межами одного з сіл виявлено ворожий артилерійський снаряд. Також на місці знайдено і один снаряд від "Урагану". Надвечір окупанти поцілили вже по населеному пункту знову в Зеленодольській громаді. Там пошкоджено будинки та газопровід. Інформації про постраждалих станом на цю хвилину немає", – підкреслив Лукашук.

Він наголосив, що те, що неадекватний сусід продовжує встеляти українську землю своїми смертоносними снарядами - не зламає спротиву українського народу російській агресії. "Життя триває. На Дніпропетровщині відкрито рух новою ділянкою дороги до столиці. І це в той час, коли нашу область обстрілюють з мінометів, "Градів", випускають ракети по нашим містам. Росія, напевно, ще не до кінця усвідомлює, проти кого пішла війною. Україна переможе", – зазначив голова Дніпропетровської облради.

Окупований Маріуполь у транспортному колапсі - паливо закінчується, логістика зупиняється

середа, 24 червень 2026, 7:00

У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...

З'явилися супутникові знімки залишків залізничного мосту через Північнокримський канал поблизу Джанкоя після удару ЗСУ

середа, 24 червень 2026, 6:51

Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою