Пошкоджено локомотивне депо та паливний склад, окупанти запровадили режим НС: Спливли нові деталі "бавовни" в Джанкої

У тимчасово окупованому Джанкої в Криму внаслідок атаки дронів, що сталася увечері 20 березня, пошкоджено локомотивне депо, будівлю охорони вокзалу, товарно-матеріальний та паливний склади. У місті запровадили режим НС муніципального рівня, передають Патріоти України.

Як зазначило видання ASTRA, загалом серйозні руйнування зафіксовано за п'ятьма адресами. Чотири з них належать до залізничної станції, ще один – сільськогосподарський магазин на Перекопській вулиці, 51.

Як з'ясували журналісти, на останньому об'єкті внаслідок атаки постраждав 33-річний місцевий житель Костянтин Ільїн, який отримав наскрізне поранення грудної клітки. Крім того, на станції виникли перебої в електромережі локомотивного депо.

Повідомляють також, що російський слідчий комітет почав розслідувати "факт використання безпілотних літальних апаратів на території Криму".

Розпадається й розносить неймовірний сморід: У Зеленського пояснили, чому Росія - "територія 404"

середа, 7 червень 2023, 15:44

Російська Федерація є країною-"манекеном", вона розпадається і розносить по світу неймовірний сморід, передають Патріоти України. "...РФ вже прямо зараз демонструє всі ознаки Failed State (держава, що не відбулася), "території 404"... Росія завжди прод...

Сенат Швейцарії підтримав реекспорт зброї в Україну, але є нюанси

середа, 7 червень 2023, 15:24

Сенат Швейцарії (верхня палата парламенту) погодив поправку до закону про військові матеріали. Це може розблокувати реекспорт зброї у треті країни, зокрема в Україну, передають Патріоти України. Поправку до закону підтримали 22 голосами, проти виступил...