
Російський солдат розповів матері про вбивство командира, який не подобався особовому складу. Про це йдеться у розмові окупанта з родиною, опублікованій Головним управлінням розвідки Міноборони, передають Патріоти України.
За словами росіянина командир "баламутив", тож з ним поступили так само, як "на зоні".
"Командир баламутив, все як у зоні... Х*хли на Росію почали... А ми команду сидимо-чекаємо, в ямах", — пояснив окупант.
Також він висловив незадоволення армією Росії, а саме, її "багатонаціональністю". "У нас косорилі, косоокі, п***ц.., військові ці — армія Росії", — поскаржився солдат.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: