Поширюється через email-розсилку: СБУ викрила нову російську ІПСО

Служба безпеки попереджає про поширення масштабної email-розсилки на електронні адреси українців, у тому числі представників органів державної влади та приватних компаній. Про це повідомили на Facebook-сторінці СБУ, передають Патріоти України.

Зазначається, що розсилка здійснюється із великої кількості електронних скриньок, які перед тим були зламані російськими хакерами. Вона має всі ознаки цілеспрямованої інформаційно-психологічної операції.

За словами представників Служби безпеки, у листах пропонується співпраця з російськими спецслужбами за винагороду. Таким чином ворог вкотре намагається дестабілізувати ситуацію всередині нашої країни.

СБУ вже заблокувала частину адрес, з яких здійснюється вказана розсилка, та закликає українців не реагувати на повідомлення такого типу.

Служба безпеки України нагадує, що за передачу інформації про ЗСУ, обʼєкти критичної інфраструктури та будь-який інший різновид співпраці з ворогом передбачена кримінальна відповідальність. Також подібні злочини можуть класифікуватися як державна зрада.

України мало? Кремль заговорив про можливе вторгнення в ще одну країну

понеділок, 22 липень 2024, 12:56

Росія готова вести свої війська до Грузії, аби допомогти партії "Грузинська мрія" утримати владу. На такий крок російська влада готова піти, якщо Тбілісі звернеться з цим проханням до Москви. Про це заявив заступник голови Ради Федерації Андрій Клімов,...

"Дуже добре порозуиілися": Трамп заявив, що отримав "чудову записку" від Сі Цзіньпіня

понеділок, 22 липень 2024, 12:38

Керівник Китаю Сі Цзіньпін написав записку кандидату в президенти США Дональду Трампу після того, як на його життя було скоєно замах тиждень тому. Про це Трамп заявив на одному з передвиборчих мітингів, його слова наводить Reuters, передають Патріоти У...