Посібник окупантів може бути звільнений вже за рік: Суд повернув на повторний розгляд справу фермера, дочетного до вбивства 10 бійців ЗСУ

Запорізький апеляційний суд повернув справу фермера-регіонала Миколи Бутрименка, якого звинувачують у передачі бойовикам інформації про місцеперебування українських військовослужбовців, на повторний розгляд до Куйбишевського районного суду. Про це повідомляє координатор в Медійній ініціативі за права людини Ольга Решетилова, зазначають Патріоти України.

Вона зазначила, що повний текст ухвали апеляційного суду буде оголошено 2 жовтня.

Адвокат потерпілих Олена Яркіна повідомила, що подасть клопотання до Касаційного суду про перенесення розгляду справи до суду Кропивницького, де проживає більшість постраждалих.

Нагадаємо, що фермера з Донецької області Миколи Бутрименка звинувачують у сприянні терористам «ДНР». У 2014 році він передав бойовикам інформацію про місцеперебування військових 3-го окремого полку спецпризначення імені Святослава Хороброго, які в селі Латишев розшукували збитого льотчика Юрія Шевцова.

Унаслідок ворожого обстрілу загинули 10 військових, ще п’ятеро потрапили у полон до терористів.

Бутрименка затримали українські силовики у 2016 році на непідконтрольній території України і вивезли його в Маріуполь. При фермері виявили документи, зокрема, про сплату податків у бюджет так званої «ДНР».

16 травня 2019 року Бутрименка засудили до 8 років позбавлення волі. Враховуючи так званий «закон Савченко», посібник терористів може бути звільнений через рік і один місяць.

Танок на краю дефолту: МВФ відмовляє у наданні позики Україні без виконання попередніх умов, погоджених з ЗеКомандою

субота, 18 січень 2020, 8:07

Серед погодженого і запровадження закону про неможливість повернення націоналізованих банків колишнім власникам, голосування за котрий Рада відклала на цьому тижні, і котрому так впирається група Коломойського. Для запуску нової програми розширеного фі...

Український слід: Палата представників США показала нові документи у справі імпічменту Трампа

субота, 18 січень 2020, 7:50

Палата представників оприлюднила нові документи надані колишнім бізнес-партнером особистого юриста президента США Львом Парнасом, які підтверджують інформацію про стеження за експослом США в Україні Марі Йованович, повідомляють Патріоти України з посил...