Посіпака окупантів переоформляла документи підприємців в окупованому місті (фото)

Поплічниця росіян переоформляла документи підприємців за законодавством держави-агресора. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти України.

За даними дізнання, під час окупації Куп’янська 34-річна жінка погодилась працювати на "нову владу". "Вона добровільно обійняла посаду "и. о. главного специалиста лицензионно-разрешительного отдела" у так званій "ВГА Купянского района Харьковской области", — йдеться в повідомленні.

Колаборантка приймала заяви від фізичних осіб-підприємців для переоформлення документів у відповідності до російського законодавства. Куп’янська окружна прокуратура Харківської області повідомила про підозру жінці за фактом колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 111-1 КК України).

Ворог прагнув але не досяг: Росіяни планували оточити Харків - The Economist

вівторок, 21 травень 2024, 3:25

Початок наступальної операція перенесли на тиждень раніше. Хоча не факт, що до визначених планом 15-16 травня для такого роду удару у росіян все було б готове. Росіяни під час травневого наступу планували частково оточити Харків . Росіяни планували ча...

У Росії проблеми через дефіцит робочої сили: Розвідка Британії вказала на важливий момент

вівторок, 21 травень 2024, 2:35

Росія відчуває дефіцит робочої сили, який стає значною проблемою в деяких секторах. Про це, як пише "Європейська правда", йдеться у щоденному огляді Міноборони Британії про російсько-українську війну. Британські оглядачі наводять оцінку російського ви...