Послати недоімперію "під три чорти": Представник США не бачать можливості для компромісу з Росією щодо її "гарантій безпеки" від НАТО

Постійний представник США в НАТО Джуліанна Сміт

Постійний представник США в НАТО Джуліанна Сміт поки не бачить можливості для великого компромісу з Росією щодо питання розширення Альянсу. У той же час США і європейські союзники залишаються прихильними діалогу. Про це американська дипломатка заявила в інтерв'ю CNN, зазначають Патріоти України.

"На даному етапі всі союзники прихильні діалогу з Росією, який пройде завтра (засідання Ради Росія-НАТО, - ред.). Але всі союзники єдині в тому, щоб повідомити росіянам, що якщо вони вирішать продовжити вторгнення до України, вони зіткнуться з величезними наслідками з боку НАТО, а також з боку ЄС теж", - зазначила Сміт.

Зазначимо, до цього Росія вимагала, щоб НАТО відмовило Україні в членстві в альянсі. Але за словами Сміт, вона не бачить "можливості для великого компромісу" в питанні розширення НАТО.

"На даний момент дозвольте мені бути гранично ясною - ніхто не може змусити нас змінити політику НАТО щодо розширення. Двері залишаються відкритими. Ніхто не має права зачинити двері ногою. І будь-яке рішення про розширення буде як і раніше залишатися між альянсом НАТО і відповідною країною", - додала вона.

Нагадаємо, вчора пройшов перший раунд переговорів між США і Росією щодо стратегічної стабільності, на них Москва запевнила, що нібито не збирається нападати на Україну.

У той же час російська сторона чекає швидкої відповіді від США після зустрічі в Женеві, в тому числі щодо відмови від перспективи членства України в НАТО.

Зеленський запропонував Раді продовжити воєнний стан і мобілізацію в Україні

середа, 18 травень 2022, 14:30

Президент України Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді продовжити воєнний стан і загальну мобілізацію. Відповідні законопроєкти № 7389 та № 7390 булло внесено до парламенту у середу, 18 травня, пише НВ, інформує UAINFO.org. Водночас текстів...

Тепер мають загинути за Путіна: Росія оголосила в Криму мобілізацію військових, які зрадили Україну в 2014 році

середа, 18 травень 2022, 14:26

Попри те, що прихована мобілізація в РФ провалилася, росіяни знайшли вихід по залученню нових солдатів. Кремль вирішив відправити на війну в Україну військових з Криму, що зрадили присязі у 2014 році, передають Патріоти України з посиланням на повідомл...