Послати недоімперію "під три чорти": Представник США не бачать можливості для компромісу з Росією щодо її "гарантій безпеки" від НАТО

Постійний представник США в НАТО Джуліанна Сміт

Постійний представник США в НАТО Джуліанна Сміт поки не бачить можливості для великого компромісу з Росією щодо питання розширення Альянсу. У той же час США і європейські союзники залишаються прихильними діалогу. Про це американська дипломатка заявила в інтерв'ю CNN, зазначають Патріоти України.

"На даному етапі всі союзники прихильні діалогу з Росією, який пройде завтра (засідання Ради Росія-НАТО, - ред.). Але всі союзники єдині в тому, щоб повідомити росіянам, що якщо вони вирішать продовжити вторгнення до України, вони зіткнуться з величезними наслідками з боку НАТО, а також з боку ЄС теж", - зазначила Сміт.

Зазначимо, до цього Росія вимагала, щоб НАТО відмовило Україні в членстві в альянсі. Але за словами Сміт, вона не бачить "можливості для великого компромісу" в питанні розширення НАТО.

"На даний момент дозвольте мені бути гранично ясною - ніхто не може змусити нас змінити політику НАТО щодо розширення. Двері залишаються відкритими. Ніхто не має права зачинити двері ногою. І будь-яке рішення про розширення буде як і раніше залишатися між альянсом НАТО і відповідною країною", - додала вона.

Нагадаємо, вчора пройшов перший раунд переговорів між США і Росією щодо стратегічної стабільності, на них Москва запевнила, що нібито не збирається нападати на Україну.

У той же час російська сторона чекає швидкої відповіді від США після зустрічі в Женеві, в тому числі щодо відмови від перспективи членства України в НАТО.

У лікарні окупованої Луганщини доставлено 300 поранених росіян, - Генштаб

понеділок, 5 грудень 2022, 6:55

Генеральний штаб ЗСУ оприлюднив інформацію щодо кількості поранених російських окупантів, повідомляється у офіційному фейсбуці Генштабу ЗСУ. У повідомленні зазначається: "Ворог продовжує зазнавати втрат на Донецькому та Луганському напрямках. Відомо, щ...

Добити режим Путіна: Набуло чинності ембарго Євросоюзу на постачання російської нафти

понеділок, 5 грудень 2022, 0:30

5 грудня офіційно набуває чинності рішення про ембарго на постачання російської нафти у країни Європейського союзу. Також з цього дня починає працювати стеля цін на російську сировину, яку запровадили Євросоюз, G7 та Австралія. Про це повідомляє офіцій...