Послідовність по-українськи: Зеленський ввів свою дружину до ради "Мистецького арсеналу", звільнивши Марину Порошенко

У понеділок, 13 січня, указом президента України Володимира Зеленського затверджено новий склад ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал» . Цим документом визнається такою, що втратила силу стаття 1 указу екс-президента Петра Порошенка від 21 грудня 2016 року про попередній складі ради, зазначають Патріоти України.

Тепер раду "Мистецького арсеналу" очолив міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський.

Секретарем ради призначено гендиректора державного підприємства "Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький арсенал" Олесю Островську-Люту (зберегла свою посаду –ред.).

Крім неї, до складу ради увійшли керівник Державного управління справами Сергій Борзов, урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца, віцепрем'єр-міністр Дмитро Кулеба.

"За згодою" до ради увійшли дружина президента Олена Зеленська, радник Зеленського народний депутат фракції "Слуга народу" Гео Лерос, філософ письменник Вахтанг Кебуладзе, заступниця гендиректора Національного художнього музею Ольга Балашова, гендиректор Національного музею мистецтв ім. Богдана і Варвари Ханенків Катерина Чуєва, директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд, вчений-економіст Олександр Пасхавер та інші (всього в раді – 16 осіб).

У попередньому складі співголовами ради "Мистецького арсеналу" були дружина п'ятого президента України Марина Порошенко та ексглава Адміністрації президента і його радник Борис Ложкін.

Марина Порошенко очолювала також Український культурний фонд (бюджетна установа, що зокрема розподіляє кошти на культурні проекти), звідки її теж "пішли", трохи раніше, про що вона зробила відповідну заяву.

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...