"Послідовно", або "Здрасьте Вам - пожалуйста": СБУ оголосила в розшук бойовика Цемаха

Володимира Цемаха внесли у перелік осіб, які розшукуються за підозрою в участі в терористичній групі та здійсненні теракту, внаслідок якого загинули люди.

Володимир Цемах. Фото: УНІАН.

Служба безпеки України (СБУ) оголосила в розшук бойовика, ключового свідка у справі про збитий «Боїнг» рейсу МН17 в небі над Донецькою областю Володимира Цемаха. Відповідна інформація оприлюднена на сайті Міністерства внутрішніх справ, передають Патріоти України.

Цемаха внесли у перелік осіб, які розшукуються за підозрою в участі в терористичній групі та здійсненні теракту, внаслідок якого загинули люди. На сайті МВС зазначено, що Цемах переховується від слідства з 23 вересня 2019 року.

Нагадаємо, Цемах був затриманий співробітниками СБУ в своїй квартирі в окупованому місті Сніжне (Донецька область). 7 вересня Україна відпустила Цемаха в рамках обміну полоненими. Його доставили в Росію літаком разом з іншими засудженими. На наступний день бойовик знову опинився на тимчасово окупованій території.

Нідерландські слідчі просили РФ видати бойовика, але їм відмовили. Нещодавно в Нідерландах заявили, що Росія порушила Європейську конвенцію про екстрадицію, оскільки навмисне відмовлялася видавати Цемаха.

Хіти тижня. "Болтун - находка для шпиона": Найманці "ДНР" спалили на відео "подарунки від Путіна"

п’ятниця, 13 грудень 2019, 3:00

Експерти ще помітили, що терористи помилилися, розмістивши апаратуру на шасі ЗіЛ-131, а передавальні антени – на старій дизельній електростанції ЕСД-50-ВС/230-МУ. Йдеться про Р-330Ж "Житель", Р-378Б "Борисоглібськ-2", "Торн", Р-381Т2 "Таран", РБ-341 В ...

З архіву ПУ. 310 років Батуринській трагедії. Завдяки одному єдиному зраднику московити знищили столицю Гетьманщини, жорстоко вбивши усіх: тисячі козаків, жінок, дітей, навіть немовлят…

п’ятниця, 13 грудень 2019, 0:34

Як набагато пізніше зазначив Симон Петлюра: «Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди». Історія повторюється. І 300 років тому. І 100. І наразі… Сподіватимемось, чогось нарешті навчились, і не дамо шансів «п’ятій колонні»…. Відповід...