Посли Латвії та Естонії відвідали позиції українських військових на Донбасі (фото)

Перебуваючи в одній із механізованих бригад, дипломати відмовилися від протокольного офіціозу, і в дружній і невимушеній обстановці поспілкувалися з військовослужбовцями підрозділу.

Іноземна делегація на чолі з послами Латвійської Юрісом Пойкансом і Естонської Республік Каймо Кууском відвідала позиції українських військових на передньому краї в районі проведення операції Об'єднаних сил. Про це інформують Патріоти України із посиланням на прес-центр ОС.

Перебуваючи в одній із механізованих бригад, дипломати відмовилися від протокольного офіціозу, і в дружній і невимушеній обстановці поспілкувалися з військовослужбовцями підрозділу.

Зокрема, посол Латвійської Республіки в Україні Пойканс, на знак поваги до нашої країни, спілкуючись із бійцями, звертався до них українською мовою. "Я дуже пишаюся тим, що я зараз тут, з вами, справжніми героями України. Ви робите дуже велику і почесну справу - захищаєте свою рідну землю від окупантів. Нехай Вас завжди оберігає Господь Бог і супроводжує удача й успіх. Все буде Україна", - сказав гість із Латвії.

Наші партнери з Прибалтики приїхали до захисників України не з порожніми руками. Кулінарним сюрпризом для наших воїнів став обід, власноруч приготований групою капеланів національних Збройних Сил Латвії - від рагу Болоньєзе до італійської пасти.


Під час обіду учасники обговорили нагальні питання життя і побуту захисників України, також іноземні гості подякували воїнам за мужність і доблесть, яку вони щодня демонструють, даючи відсіч збройній агресії Російської Федерації.

Хіти тижня. Один з найбагатших людей світу: Яку спадщину залишив померлий султан Оману

неділя, 19 січень 2020, 1:00

Абсолютний владика Омана Кабус бен Саїд, який помер на 79-му році життя, був одним з найбагатших монархів у світі, і міг собі дозволити величезну кількість палаців та апартаментів. Султану Кабусу належало 2 великих палаци в Салалі — Хісн та Аль-Мамура,...

Хіти тижня. Путін назвав Меркель свої вимоги по Донбасу (відео)

неділя, 19 січень 2020, 0:35

Російський президент сподівається на внесення змін до Конституції України. У суботу, 11 січня, президент Росії Володимир Путін обговорив у Москві ситуацію на Донбасі з канцлером Германії Ангелою Меркель, в ході переговорів заявив, що сподівається на вн...