​Посол Росії в США повідомив про висилку десятків своїх дипломатів із країни

За словами Анатолія Антонова, приблизно 27 російських дипломатів із сім'ями змушені залишити США 30 січня, ще стільки ж працівників диппредставництва РФ виїдуть із країни 30 червня наступного року, зазначають Патріоти України.

Антонов стверджує, що проблему з візами для російських дипломатів у США все ще не вирішено, а їхні сім'ї нібито «навмисно» поділяють. Також він зазначає серйозну нестачу кадрів. За його словами, у подружжя деяких дипломатів відібрано акредитацію, а дітям не дають візи.
Російський посол поскаржився на те, що американська сторона не змінила свого негативного ставлення до РФ і продовжує розглядати її як противник.
«Вашингтон не меняет и своей санкционной политики по отношению к Москве. Атмосфера в США пропитана русофобией: в СМИ, в Конгрессе, в госаппарате», — заявив Антонов.
Він додав, що американські чиновники розмовляють із представниками РФ лише з тих питань, які становлять інтерес для США, а в останніх двосторонніх контактах домінує лише одна тема — агресивна політика Російської Федерації на західних рубежах.

"Хтось невдало покурив": У Новоолексіївці згоріли ангар і техніка окупантів

середа, 10 серпень 2022, 17:52

У тимчасово окупованій Новоолексіївці згоріли ангар і техніка російських окупантів. Українське командування іронічно натякнуло, що це робота ЗСУ. Відповідна інформація була опублікована в офіційному Telegram-каналі "СтратКом ЗСУ", передають Патріоти Ук...

Шольц не надто поспішає: Німеччина передала Україні ще 4 зенітні самохідні установки Gepard

середа, 10 серпень 2022, 17:44

Німеччина передала Україні ще чотири зенітні самохідні установки Gepard та майже 50 тисяч боєприпасів для них. Про це повідомили на сайті німецького уряду, передають Патріоти України. Німеччина передала ще 4 зенітні самохідні установки Gepard до вже на...