
За словами Анатолія Антонова, приблизно 27 російських дипломатів із сім'ями змушені залишити США 30 січня, ще стільки ж працівників диппредставництва РФ виїдуть із країни 30 червня наступного року, зазначають Патріоти України.
Антонов стверджує, що проблему з візами для російських дипломатів у США все ще не вирішено, а їхні сім'ї нібито «навмисно» поділяють. Також він зазначає серйозну нестачу кадрів. За його словами, у подружжя деяких дипломатів відібрано акредитацію, а дітям не дають візи.
Російський посол поскаржився на те, що американська сторона не змінила свого негативного ставлення до РФ і продовжує розглядати її як противник.
«Вашингтон не меняет и своей санкционной политики по отношению к Москве. Атмосфера в США пропитана русофобией: в СМИ, в Конгрессе, в госаппарате», — заявив Антонов.
Він додав, що американські чиновники розмовляють із представниками РФ лише з тих питань, які становлять інтерес для США, а в останніх двосторонніх контактах домінує лише одна тема — агресивна політика Російської Федерації на західних рубежах.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...