​Посол Росії в США повідомив про висилку десятків своїх дипломатів із країни

За словами Анатолія Антонова, приблизно 27 російських дипломатів із сім'ями змушені залишити США 30 січня, ще стільки ж працівників диппредставництва РФ виїдуть із країни 30 червня наступного року, зазначають Патріоти України.

Антонов стверджує, що проблему з візами для російських дипломатів у США все ще не вирішено, а їхні сім'ї нібито «навмисно» поділяють. Також він зазначає серйозну нестачу кадрів. За його словами, у подружжя деяких дипломатів відібрано акредитацію, а дітям не дають візи.
Російський посол поскаржився на те, що американська сторона не змінила свого негативного ставлення до РФ і продовжує розглядати її як противник.
«Вашингтон не меняет и своей санкционной политики по отношению к Москве. Атмосфера в США пропитана русофобией: в СМИ, в Конгрессе, в госаппарате», — заявив Антонов.
Він додав, що американські чиновники розмовляють із представниками РФ лише з тих питань, які становлять інтерес для США, а в останніх двосторонніх контактах домінує лише одна тема — агресивна політика Російської Федерації на західних рубежах.

Путін програв за всіма напрямками. Взимку з’явиться можливість для наступу ЗСУ - голова Об'єднаного комітету начальників штабів США Міллі

четвер, 8 грудень 2022, 9:17

Про це заявив голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі. За його словами, війна Росії проти України триває вже майже 10 місяців, проте Путін зазнав невдачі в усіх напрямках. Він зазначив, що Збройні Сили України відстояли Ки...

"Досить розводити шмарклі": Соловйов і Ко влаштували істерику із закликами до помсти через успіхи ЗСУ (відео)

четвер, 8 грудень 2022, 8:57

Неадекватний російський пропагандист Володимир Соловйов вкотре вибухнув в істериці. Цього разу він спробував звинуватити в обстрілі тимчасово окупованого Донецька українську армію, однак його насправді влаштували путінські терористи, передають Патріоти...