​Посол Росії в США повідомив про висилку десятків своїх дипломатів із країни

За словами Анатолія Антонова, приблизно 27 російських дипломатів із сім'ями змушені залишити США 30 січня, ще стільки ж працівників диппредставництва РФ виїдуть із країни 30 червня наступного року, зазначають Патріоти України.

Антонов стверджує, що проблему з візами для російських дипломатів у США все ще не вирішено, а їхні сім'ї нібито «навмисно» поділяють. Також він зазначає серйозну нестачу кадрів. За його словами, у подружжя деяких дипломатів відібрано акредитацію, а дітям не дають візи.
Російський посол поскаржився на те, що американська сторона не змінила свого негативного ставлення до РФ і продовжує розглядати її як противник.
«Вашингтон не меняет и своей санкционной политики по отношению к Москве. Атмосфера в США пропитана русофобией: в СМИ, в Конгрессе, в госаппарате», — заявив Антонов.
Він додав, що американські чиновники розмовляють із представниками РФ лише з тих питань, які становлять інтерес для США, а в останніх двосторонніх контактах домінує лише одна тема — агресивна політика Російської Федерації на західних рубежах.

Полігонів для навчань там немає: У Білорусі помітили війська РФ на відстані 200 км від Києва, – Conflict Intelligence Team

середа, 19 січень 2022, 22:44

Зазначається, що на станції Річиця в Гомельській області у Білорусі російські війська вивантажили реактивні системи залпового вогню "Ураган". Пізніше було опубліковано фото табору з військовою технікою в цьому районі. Окрім цього користувачі соціальних...

"Не можу пробачити слабкість": Арестович - про причину звільнення з Офісу президента

середа, 19 січень 2022, 22:11

Олексій Арестович пояснив причину звільнення з посад радника глави Офісу президента та спікера української делегації у Тристоронній контактній групі. За його словами, держава виявила слабкість під час зустрічі п'ятого президента України Петра Порошенка...