
За словами Анатолія Антонова, приблизно 27 російських дипломатів із сім'ями змушені залишити США 30 січня, ще стільки ж працівників диппредставництва РФ виїдуть із країни 30 червня наступного року, зазначають Патріоти України.
Антонов стверджує, що проблему з візами для російських дипломатів у США все ще не вирішено, а їхні сім'ї нібито «навмисно» поділяють. Також він зазначає серйозну нестачу кадрів. За його словами, у подружжя деяких дипломатів відібрано акредитацію, а дітям не дають візи.
Російський посол поскаржився на те, що американська сторона не змінила свого негативного ставлення до РФ і продовжує розглядати її як противник.
«Вашингтон не меняет и своей санкционной политики по отношению к Москве. Атмосфера в США пропитана русофобией: в СМИ, в Конгрессе, в госаппарате», — заявив Антонов.
Він додав, що американські чиновники розмовляють із представниками РФ лише з тих питань, які становлять інтерес для США, а в останніх двосторонніх контактах домінує лише одна тема — агресивна політика Російської Федерації на західних рубежах.
Латвійська розвідка попереджає про можливі гібридні провокації з боку росії проти країн східного флангу НАТО, зокрема держав Балтії та Польщі, передають Патріоти України. Як повідомляє Fox News із посиланням на представників спецслужб, метою таких дій ...
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...