​Посол Росії в США повідомив про висилку десятків своїх дипломатів із країни

За словами Анатолія Антонова, приблизно 27 російських дипломатів із сім'ями змушені залишити США 30 січня, ще стільки ж працівників диппредставництва РФ виїдуть із країни 30 червня наступного року, зазначають Патріоти України.

Антонов стверджує, що проблему з візами для російських дипломатів у США все ще не вирішено, а їхні сім'ї нібито «навмисно» поділяють. Також він зазначає серйозну нестачу кадрів. За його словами, у подружжя деяких дипломатів відібрано акредитацію, а дітям не дають візи.
Російський посол поскаржився на те, що американська сторона не змінила свого негативного ставлення до РФ і продовжує розглядати її як противник.
«Вашингтон не меняет и своей санкционной политики по отношению к Москве. Атмосфера в США пропитана русофобией: в СМИ, в Конгрессе, в госаппарате», — заявив Антонов.
Він додав, що американські чиновники розмовляють із представниками РФ лише з тих питань, які становлять інтерес для США, а в останніх двосторонніх контактах домінує лише одна тема — агресивна політика Російської Федерації на західних рубежах.

Шикарна ціль для українських дронів та ракет: Путін планує провести великий парад свого військово-морського флоту в його "колисці"

субота, 3 червень 2023, 1:50

Країна-терористка Росія планує свій головний військово-морський парад у День ВМФ РФ, 30 липня, у Санкт-Петербурзі та Кронштадті. Про це пропагандистському російському агентству ТАСС повідомили джерела, близькі до військового відомства та оборонно-проми...

У збитих безпілотниках Shahed знайдено запчастини з країн-партнерів України - секретар РНБО

п’ятниця, 2 червень 2023, 23:42

У збитих безпілотниках Shahed знайдено запчастини з країн-партнерів України. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в ефірі телемарафону "Єдині новини" 2 червня, передають Патріоти України. Відповідаючи на запитання,...