Посольство України в Єревані облили борщем (фото)

Протестуючі прийшли під посольство з плакатами українською та англійською мовами, з гаслами "Ганьба Україні", "Україна + Азербайджан", "Не будь, як Україна", і скандували "Україно, не провокуй".

У середу, 15 липня, активісти молодіжного крила партії Дашнакцутюн вийшли на акцію протесту перед будівлею посольства України в Єревані, обливши її борщем. Причиною цього стали заяви українського Міністерства закордонних справ щодо вірмено-азербайджанського конфлікту. Про це повідомляє вірменське видання Panorama, передають Патріоти України.

Зазначається, що протестуючі прийшли під посольство з плакатами українською та англійською мовами, з гаслами "Ганьба Україні", "Україна + Азербайджан", "Не будь, як Україна", і скандували "Україно, не провокуй", "Не підтримуйте агресора".
Як повідомляється, учасники акції зазначили, що Азербайджан протягом декількох днів веде війну проти Вірменії, а на кордоні між країнами відбуваються зіткнення. Різні країни і міжнародні організації зробили заяви з цього приводу, однак саме позиція українського МЗС обурила мітингувальників.
"Україна виступила з односторонньою заявою, спрямованою на загострення конфлікту в регіоні... Ми, представники молоді Вірменії, заявляємо, що ви вбиваєте клин у відносинах між Вірменією і Україною. Причини зрозумілі, за цим стоять великі гроші, різні мотиви, але це нас не цікавить , ми прийшли повернути вам зварений вами борщ. З'їжте його і замовкніть", - заявив представник протестувальників Гор Саркісян.
Після цього двері посольства облили борщем, плакати залишили під стінами.

Влада міняється: Стало відомо, коли Трамп забереться з Білого дому

субота, 16 січень 2021, 7:55

Дональд Трамп заявив, що не буде присутній на інавгурації Байдена - що є порушенням традиції. Його місце займе віцепрезидент Майк Пенс. Президент США Дональд Трамп покине Вашингтон в наступну середу вранці, перед самою інавгурацією обраного президента ...

Тернопільська райрада вимагає від президента Зеленського піти у відставку (відео)

субота, 16 січень 2021, 7:40

Час рятувати країну від некомпетентних корумпованих нероб, вважають в обласному центрі Галичини. Рада Тернопільського району проголосувала за звернення до президента Володимира Зеленському, у якому йдеться про необхідність добровільної відставки глави ...