Посольство України в Єревані облили борщем (фото)

Протестуючі прийшли під посольство з плакатами українською та англійською мовами, з гаслами "Ганьба Україні", "Україна + Азербайджан", "Не будь, як Україна", і скандували "Україно, не провокуй".

У середу, 15 липня, активісти молодіжного крила партії Дашнакцутюн вийшли на акцію протесту перед будівлею посольства України в Єревані, обливши її борщем. Причиною цього стали заяви українського Міністерства закордонних справ щодо вірмено-азербайджанського конфлікту. Про це повідомляє вірменське видання Panorama, передають Патріоти України.

Зазначається, що протестуючі прийшли під посольство з плакатами українською та англійською мовами, з гаслами "Ганьба Україні", "Україна + Азербайджан", "Не будь, як Україна", і скандували "Україно, не провокуй", "Не підтримуйте агресора".
Як повідомляється, учасники акції зазначили, що Азербайджан протягом декількох днів веде війну проти Вірменії, а на кордоні між країнами відбуваються зіткнення. Різні країни і міжнародні організації зробили заяви з цього приводу, однак саме позиція українського МЗС обурила мітингувальників.
"Україна виступила з односторонньою заявою, спрямованою на загострення конфлікту в регіоні... Ми, представники молоді Вірменії, заявляємо, що ви вбиваєте клин у відносинах між Вірменією і Україною. Причини зрозумілі, за цим стоять великі гроші, різні мотиви, але це нас не цікавить , ми прийшли повернути вам зварений вами борщ. З'їжте його і замовкніть", - заявив представник протестувальників Гор Саркісян.
Після цього двері посольства облили борщем, плакати залишили під стінами.

Хіти тижня. Були готові по команді ліквідувати Бацьку: Групу "Вагнера" з двома снайперами розмістилася на відстані пострілу від резиденції Лукашенка

п’ятниця, 7 серпень 2020, 0:35

За версією Мінська, найманців направили в Білорусь для дестабілізації обстановки в країні напередодні президентських виборів. Москва заперечує всі звинувачення. Міністр висловив думку, що в Білорусі мала місце операція спецслужб РФ. Справа в тому, що, ...

Скрепи бряцають зброєю: Росія показала у дії модернізований Т-80 (фото)

п’ятниця, 7 серпень 2020, 0:26

На відстані від 400 м до 2 км екіпажі танків Т-80БВМ вразили умовного противника.​. У Підмосков’ї екіпажі танків Т-80БВМ Збройних сил Росії провели перші бойові стрільби з усього озброєння танка, повідомляють Патріоти України із посиланням на ЗМІ РФ. Н...