Поспівчуваємо? Морський піхотинець Путіна на навчаннях потонув разом з БТР

У військовому слідчому управлінні з Балтійського флоту підтвердили факт загибелі військовослужбовця, але не розкрили деталі.

НП з БТРом сталася на навчаннях. Фото: скріншот з відео.

На Балтійському флоті на навчаннях з висадки десанту загинув морський піхотинець. Про це повідомляє "Интерфакс", посилаючись на власне джерело, передають Патріоти України.

За його словами, це сталося, коли бронетранспортер після виходу з твіндеку корабля не доплив до берега і затонув. Загинув один з військовослужбовців, які перебували у бойовій машині. У військовому слідчому управлінні з Балтійського флоту підтвердили факт загибелі військовослужбовця на полігоні "Хмелівка" у Калінінградській області, але не розкрили деталі того, що сталося. За фактом порушили кримінальну справу.

"Перевага НАТО над Росією "скоротилася": У Пентагоні стурбовані та вживають заходів

четвер, 19 вересень 2019, 22:53

Генерал Джозеф Данфорд заявив, що в Альянсі розуміють усю небезпеку ситуації та розробляють нову стратегію. В умовах озброєння Росії і підйому насильницького екстремізму в деяких районах Азії, Африки та Близького Сходу НАТО повинно зробити все, щоб кож...

Міністр оборони України розповів про плани реформування ВМСУ

четвер, 19 вересень 2019, 22:12

На перебудову ВМС підуть роки, але почнуть її швидко. Міністр оборони України Андрій Загороднюк розповів про плани реформування Військово-морських сил України, де приоритетами стануть розвиток інфраструктури та особового складу. Про це він розповів в і...