Постачальникам можна подякувати: Неякісні продукти в армії РФ вивели з ладу цілий підрозділ десантників

У першому батальйоні 3-ї роти солдати 247-го гвардійського десантно-штурмового полку (в/ч 54 801) після прийому їжі почали звертатися за медичною допомогою. Про це повідомив ТГ-канал «Паляниця», передають Патріоти України.

Військова поліція РФ провела розслідування та встановила, що причиною звернення до санчастини було отруєння водою, яку раніше солдати знезаражували пігулками із сухпайків.
Після отруєння препарат для знезараження води направили до лабораторії на експертизу, яка показала, що всі ІРП комплектувалися звичайним аспірином.

Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу, - заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...