
Влада Німеччини розслідує спробу скоєння диверсії через забруднення питної води в казармах Бундесверу. Як повідомляє Spiegel, поліція та Служба військової контррозвідки Бундесверу допускають, що туди могли вдертися зі зломом, передають Патріоти України.
Військових і цивільних закликали не вживати питну воду за жодних обставин, наразі на територію бази не пускають солдатів.
У казармах у Кельн-Вані розташовані кілька командних пунктів, а також військові та цивільні відомства Бундесверу. Тут також базуються військово-повітряні сили Федерального міністерства оборони, оскільки казарми безпосередньо прилягають до Кельнського аеропорту. Загалом на об'єкті працюють 4300 військовослужбовців і 1200 цивільних працівників.
Казарми мають власний водогін. Як повідомляє Spiegel, військова поліція оглянула будівлю вранці 14 серпня та виявила отвір в паркані.
У внутрішньому повідомленні Територіального командування Бундесверу військовослужбовців, які все ще перебувають у казармах, просять звертатися до «невідомих осіб, які перебувають у полі зору», і повідомляти про «будь-яку підозрілу поведінку». У повідомленні також зазначено, що казарми залишатимуться опечатаними до подальшого повідомлення.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...