Постарів та змарнів: Хворий путініст Міхалков вразив зовнішнім виглядом після реанімації (фото)

Російський актор і режисер Нікіта Міхалков, який підтримав вбивства мирних українців, нещодавно опинився на межі смерті. На початку січня 2023 року він потрапив до лікарні з коронавірусом, після чого стан 77-річного чоловіка почав стрімко погіршуватися - пішли ускладнення, нагадують Патріоти України.

Нещодавно Міхалкова виписали. Він поспішив повернутися до роботи і з'явився в театрі. РосЗМІ публікують відео з режисером. На кадрах видно, що він має не дуже хороший вигляд - сильно постарів, змарнів, виглядає втомленим і хворим.

Пропагандистські ЗМІ пишуть, що Міхалков на сцені виглядав "чудово": "Глядачі були приємно здивовані побачити Міхалкова в прекрасній формі. Оскароносний режисер, як шепотілися в антракті театрали, просто блищав на сцені. Багато зазначили, що Нікіта Сергійович хоч і трохи змінився зовні за час хвороби, але худоба йому до лиця".


Ракетний удар по житловим багатоповерхівкам у Запоріжжі: Багато постраждалих, в тому числі діти (відео)

середа, 22 березень 2023, 13:52

Внаслідок ракетного удару 22 березня по багатоповерхівці у Запоріжжі постраждали 18 людей, серед яких діти 7 та 9 років. Четверо постраждалих перебувають у важкому стані. Про це розповів секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, передають Патр...

Під вогнем - житлові будинки та острів Хортиця: Окупанти вдарили по Запоріжжю (фото)

середа, 22 березень 2023, 13:15

У Запоріжжі в середу, 22 березня, після оголошення повітряної тривоги пролунали вибухи. Наразі деталей того, що це було, - "приліт" чи робота ППО - немає. Як свідчить мапа повітряних тривог alerts.in.ua, наразі сирени виють лише у Запорізькій області, ...