Пекіну наразі вигідніше триматися разом з Москвою, аніж допомагати Україні. Як тільки Російська Федерація знає поразки у війні, Китай відразу стане на підтримку нашої країни. Таку думку висловив в ефірі телеканалу “Еспресо” колишній міністр закордонних справ України, керівник Центру досліджень Росії Володимир Огризко, передають Патріоти України.
Словами, зараз Китай не хоче втрачати свого ідеолога й залежного від його партнера, яким він бачить Російську Федерацію.
“Поставимо себе на місце Китаю, для чого мені - китайцю втрачати Росію, коли ми з нею можемо спільно протистояти ненависному Заходу, а тим більше, що я можу впливати на цю Росію. Тоді я не буду робити так, щоб цей партнер десь, кудись зник і навпаки буду йому тихо, спокійно під столом, де завгодно допомагати, щоб він тримався і ми були разом», – пояснив Огризко.
Однак, за його словами, як тільки Росія знає поразки, Китай буде змушений сприймати події, а тому відразу змінити своє ставлення до нашої країни.
«Повірте, як тільки Росія впаде, Китай дуже любить Україну і скаже: те, що було перед цим, була помилка, це якийсь там Ван Ї - його знімають чи розстрілюють публічно на стадіоні й так далі, зроблять цапом-відбувайлом і скажуть, що це насправді не була офіційна позиція, це були якісь викривлення в українському питанні", - припустив ексміністр закордонних справ.
Володимир Огризко наголосив, що наразі Пекіну вигідніше триматися разом з Москвою, а для того, щоб ставлення змінилося, Україні потрібно перемогти цю “прокляту недоімперію”. «Після цієї ситуації у світі буде абсолютно іншою і Китай не зможе грати на стороні зла, він буде шукати способи домовлятися з тим самим Заходом, бо це йому зрештою важливо», - підсумував він.
Російська опозиціонерка Ольга Курносова переконана, що диктатор Володимир Путін не має чіткого плану Б на випадок провалу нинішньої стратегії щодо війни проти України та протистояння із Заходом. Водночас у мирну угоду вона не вірить. Про це вона заявил...
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц висловив сумніви щодо можливості вступу України до Європейського Союзу до 2034 року, коли завершиться наступний семирічний бюджетний цикл ЄС. За його словами, розширення не повинно вплинути на вже визначені середньостроко...