Поставив завдання РНБО: Зеленський хоче, щоб персон, призначених ним олігархами, переслідували по всьому світу

Те, що закон про олігархів ніяк не відповідає нормам міжнародного права схоже ніяк не бентежить "Найвеличнішого". Це ж так зручно особисто карати та милувати, нащо той суд, парламен та інші придатки офісу президента?

Президент Володимир Зеленський на останньому засіданні РНБО поставив завдання відпрацювати механізм взаємодії з міжнародними та іноземними партнерами для того, щоб статус олігарха та пов'язані з ним обмеження не залишалися виключно в межах країни. Новину, як мету до чергової перемоги демократії в трактовці "слуги народу", оприлюднив міністр юстиції Денис Малюська в ефірі телеканалу "Рада"

Пряма мова Малюськи: "Одне з завдань, яке поставив президент на останньому засіданні РНБО – це відпрацювати механізм взаємодії з нашими міжнародними та іноземними партнерами з тим, щоб статус цей олігарха та обмеження не залишалися виключно в межах нашої країни.

Тобто, щоб наші партнери також реагували, так само встановлювали додаткові контролі щодо активів і діяльності таких осіб за кордоном. Ми над цим будемо працювати".

Малюська очікує, що статус олігарха "автоматом" призведе до перешкод ведення бізнесу за кордоном.

Але влада хоче, щоб це було правильно та юридично врегульовано.Путін заявив, що визнав "незалежність Херсонської та Запорізької областей"

п’ятниця, 30 вересень 2022, 0:36

Кремлівський диктатор Володимир Путін заявив, що підписав указ про «визнання Херсонської та Запорізької областей незалежними територіями». Про це повідомили російські пропагандисти, передають Патріоти України. З 23 по 27 вересня російські окупанти іміт...

Одесу і Миколаївщину окупанти атакували дронами, збити вдалося не усі

п’ятниця, 30 вересень 2022, 0:26

Російські окупанти знову атакували Одесу та Миколаївщину. Попередньо відомо, що міста атакували дронами-камікадзе. Відповідну інформацію повідомив заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко. Це трапилось пізно ввечері 29 вересня, пер...