
У Києві поліція викрила громадянина Росії у зберіганні великої кількості зброї та боєприпасів. 42-річного чоловіка перевіряють на причетність до диверсійно-розвідувальної діяльності РФ. Про це повідомляє пресслужба столичної поліції, передають Патріоти України.
Правоохоронці провели обшук за місцем мешкання фігуранта у Київській області, вилучивши речові докази. Встановлено, що росіянин постійно змінював місця проживання, їздив на різних автомобілях. Два авто знайшли та перевірили. Державні номерні знаки машин не відповідали наявним транспортним засобам, а мали російську реєстрацію.
Також він використовував форму військового формування. "...змінював орендовані квартири, користувався різними автомобілями, крім того використовував форму одного з військових формувань. Зловмисник ніде не повідомляв про своє справжнє громадянство, а представлявся українцем. Ми вилучили у нього військове спорядження, патрони, зброю, дві радіостанції та ніж", – кажуть у Нацполіції.
Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами чи вибуховими речовинами (ч. 1 ст. 263 КК). Громадянину РФ загрожує до семи років позбавлення волі.



В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...