
Росію не виключать з Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй, тому що країна володіє ядерною зброєю. У цьому відмінність між сучасною РФ і Радянським Союзом зразка середини минулого століття. Таку заяву зробив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця в інтерв'ю, передають Патріоти України.
За словами дипломата, СРСР виключили з Ліги Націй, коли держава напала на Фінляндію в кінці 1939 року. Тоді невелика скандинавська країна зуміла дати відсіч Радянському Союзу і перемогти. Зараз ситуація складається схожим чином: Україна успішно обороняється від Росії, що володіє переважаючими силами. Але є фактор ядерної зброї.
"Тоді Радянський Союз не був не лише потугою економічною у порівнянні зі Сполученими Штатами, з Європою, він не мав ядерної зброї. На сьогоднішній день єдина причина, на моє переконання, чому не зробили те саме в ООН, що зробили з Радянським Союзом в Лізі Націй, тому що Російська Федерація має ядерну зброю", — повідомив Кислиця.
Постійний представник України назвав перспективу застосування ядерної зброї "армагеддоном". І наша країна повинна враховувати і аналізувати такий крок Путіна.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....