Постраждало "величие" недоімперії: Головного українського дипломата в Москві викликали в МЗС РФ через "спалення Кремля" у Києві

МЗС Росії викликав тимчасового повіреного в справах України в РФ Василя Покотила через акцію зі "спаленням Кремля" біля російського посольства у Києві 26 травня, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Крим. Реалії"

"28 травня в МЗС Росії був викликаний Тимчасовий повірений у справах України в Російській Федерації В. І. Покотило, якому було висловлено рішучий протест у зв'язку з провокаційними акціями біля Посольства Росії у Києві", - йдеться на сайті МЗС РФ.

МЗС РФ заявили, що розглядають акцію "як чергове грубе порушення Україною положень Віденської конвенції про дипломатичні зносини 1961 року".

Російська сторона зажадала не допускати "подібних акцій і забезпечити умови для нормальної роботи російського дипломатичного представництва, його безпеки і недоторканності".

Також повідомляється, що Посольство Росії в Києві направило в МЗС України ноту протесту у зв'язку з інцидентом.

Як повідомляє "Крим. Реалії", біля будівлі посольства Росії в Києві 26 травня відбулась акція "Тризна за загиблими на російсько-українській війні" з нагоди річниці оборони ЗСУ Донецького аеропорту.

Учасники влаштували перформанс "Спалення Кремля": на асфальті підпалили невеликий картонний макет "кремлівської стіни".

Кравчук розповів про свою найбільшу помилку на посаді президента України

четвер, 5 серпень 2021, 12:58

Перший президент України Леонід Кравчук назвав свою найбільшу помилку на посаді глави держави. Про це він розповів в інтерв'ю, відповідаючи на питання, про що він найбільше шкодує, якщо говорити про президентську каденцію, передають Патріоти України. "...

Влучили у будинок та поранили мирного жителя: Найманці "ДНР" обстріляли Красногорівку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 12:45

Вранці 5 серпня прифронтова Красногорівка піддалася обстрілу з боку НЗФ. Про це повідомляє глава ДонОДА Павло Кириленко, передають Патріоти України.