Постраждали пересічні громадяни США: Що купував Коломойський на відмиті в "ПриватБанку" гроші

Український олігарх Ігор Коломойський за "відмиті" в Deutsche Bank та "ПриватБанку" гроші купував сталеливарні заводи та нерухомість у США. Після того, як заводи фактично перейшли у власність Коломойського, умови праці на них значно погіршилися та почали загрожувати здоров'ю робітників. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на журналістське розслідування Pittsburgh Post-Gazette.

Журналісти стверджують, що місцева влада почала активно сприяти новому власнику та "заплющувала очі" на очевидні порушення під час виробництва. "Допомога, яку американські чиновники надали компаніям пана Коломойського, полягала у відсутності контролю з їх боку. У той час, коли посилювалися попереджувальні ознаки небезпечних умов праці, і уряд мав остерігатися іноземних операторів, які інвестують у галузі, життєво важливі для безпеки нації", – розповів фахівець із фінансових злочинів Реймонд Бейкер.

За його словами, Коломойський заручився допомогою обраних політиків і витратили сотні тисяч доларів на Вашингтон, округ Колумбія, щоб відбиватися від регуляторів і продовжувати роботу в одному з найбільш економічно неблагополучних районів Західної Вірджинії.

Це відбувалося у той час, як робітники продовжували втрачати здоров'я на виробництві. Так, отруйні сполуки марганцю виявили навіть у мозкових оболонках 42-річного зварювальника Террі Генрі. Також розслідувачі розповіли, на що ще витрачав гроші Коломойський, які переводив із України до США.

Розслідувачі кажуть про те, що гроші були вкладені в нерухомість, у тому числі на більшість сталеливарних заводів, два офісні парки в Далласі, великий виробничий центр в Іллінойсі та чотири офісні вежі в Клівленді, включаючи 31-поверхову висотну будівлю.

З архіву ПУ. Попереджати треба! У Києві помітили "прапори" "ДНР" і людей з автоматами. Поліція дала роз'яснення (фотофакти)

понеділок, 17 січень 2022, 23:30

Чимало людей в мережі вказують на легковажність організаторів. Попереджати треба. В столиці проживають тисячі ветеранів війни на Сході. У багатьох є зброя і "планки опущені" на "сепарню". У п'ятницю, 15 січня 2021 року, в Києві на вулиці Валерія Лобано...

Зброя дещо слабша за Javelin: Британія надасть Україні протитанкові засоби

понеділок, 17 січень 2022, 22:57

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що його уряд надасть Україні озброєння оборонного типу. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Reuters. "Ми ухвалили рішення, на тлі занадто загрозливої поведінки Росії, надати Україні ...