Поступається навіть прем'єр: У Раді назвали головну умову для відставки Авакова

Відсутність альтернативи заводить будь бесіди про можливу зміну глави МВС Арсена Авакова в глухий кут. При цьому, на думку деяких нардепів з "Слуги народу", з досвіду, політичного і психологічного рівня Авакову поступається навіть прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передають Патріоти України.

Арсен Аваков зумів протриматися в своєму кріслі вже в п'ятому уряді. До його думки прем'єр-міністр часто прислухається, запевняють джерела видання. При цьому спроби як минулої, так і нинішньої опозиції відправити міністра МВС у відставку кожен раз лише підкреслювали "непотоплюваність" Авакова.

В "Слузі народу" допускають, що остання ініціатива фракції "Голос" зі збором підписів за звільнення Авакова, як і раніше, не увінчається успіхом. Його відставка можлива тільки в разі, якщо цього захоче президент. І то за умови, що Зеленський особисто донесе це рішення до членів фракції і представить на місце глави МВС іншу "рівносильну йому кандидатуру".

"З досвіду, політичного і психологічного рівня Авакову поступається навіть сам прем'єр. Думаю, він і сам був би радий його позбутися. Але як тільки розмова заходить про відставку Авакова, відразу ж виникає питання, а хто може замінити його на чолі МВС", - каже джерело з числа так званої "малої фракції" СН.

Саме відсутність альтернативи заводить будь бесіди про можливу зміну Авакова в глухий кут, визнав інший впливовий співрозмовник в монобільшості. Разом з тим, Зеленський запевнив фракцію, що міністр не тримається за своє крісло і піде сам, коли знадобиться.

Джерело: РБК-Україна

Верховна Рада подовжила воєнний стан в Україні, названо терміни

неділя, 22 травень 2022, 17:22

Згідно з указом президента Володимира Зеленського, воєнний стан подовжується від 05:30 25 травня 2022 року ще на 90 діб, передають Патріоти України. Слід зазначити, що в Законі України "Про правовий режим воєнного стану" не прописані обмеження щодо под...

Таких операцій в історії ще не було: Білецький розкрив деталі авіапрориву блокади Маріуполя

неділя, 22 травень 2022, 17:08

Перший командир полку "Азов" Андрій Білецький розповів про те, як українські пілоти проривали блокаду Маріуполя. Екіпажі вертольотів доставляли в заблоковане місто підкріплення, озброєння, ліки та інше найнеобхідніше захисникам Маріуполя та забирали по...