Поступливий Єрмак знов хоче бачити шантажиста Козака: Зеленський анонсував ще одну зустріч радників "нормандської четвірки"

Президент України Володимир Зеленський розповів, що перед зустріччю лідерів "нормандської четвірки" повинні ще раз зустрітись радники. Зустрічі в нормандському форматі будуть продовжуватись. Про це Зеленський повідомив на брифінгу в Одесі, інформують Патріоти України.

За словами президента, радники не обговорили всі питання, тож буде ще одна зустріч. "Якщо зустрілись радники і я знаю вже результат, значить буде плануватися зустріч лідерів нормандського формату. Вони не поставили крапку в багатьох питаннях. Тому буде ще одна зустріч радників", – зазначив Зеленський.

Як наголосив президент, головним питанням зустрічі є продовження режиму тиші.

Коли відбудеться зустріч радників

Голова Офісу Президента Андрій Єрмак додав, що зустріч може відбутись протягом кількох найближчих тижнів. Крім цього, Єрмак зазначив, що під час зустрічі 11 вересня були присутні спецпредставник голови ОБСЄ, координатор ТКГ Хайді Грау і глава СММ ОБСЄ в Україні Яшар Халіт Чевік.

За словами Єрмака, це означає, що нормандський формат перейшов на вищий рівень. "Ми очікуємо конкретних результатів цього вже на найближчому тижні, 15 вересня, коли відбудеться відеоконференція ТКГ", – підсумував глава Офісу Президента.

Джерело: 24 канал

"Усе звалити на Степанова не вдасться, він і гавкнути не смів, коли ви забрали гроші з "ковідного фонду": Порошенко жорстко звернувся до влади

неділя, 16 травень 2021, 16:32

Він наголосив на необхідності повного аудиту витрат мільярдів гривень з антиковідного фонду. "Нещодавно були оприлюднені цифри Національної академії наук, які кажуть, що смертність в Україні від ковіду становить не 50, а 140 тисяч людей. 140 тисяч житт...

Росія поглинає Донбас: Про що і чому заговорили в ЄС

неділя, 16 травень 2021, 16:22

На мою думку, протистояти цьому слід, приймаючи закони, згідно з якими наявність подвійного громадянства (з будь-якою країною, не тільки РФ, тому що є загрози паспортизації українців з боку Угорщини, Польщі, Румунії) передбачає автоматичне позбавлення гро