Посунути Кличка: Як "слуги" Коломойського лобіюють кандидатуру Олександра Ткаченка, в якості єдиного провладного кандидата від Банкової

Зеленського намагаються переконати, що Ткаченко залишається йому "своїм" і як найрейтинговіший кандидат від "Слуг народу" має потягатись з Віталієм Кличком за мерське крісло

Місцеві вибори стрімко наближаються, і "Слузі народу" потрібно визначатися зі своїм кандидатом у Києві. У групі Коломойського переконують, що таким стане ексочільник "1+1" Олександр Ткаченко, зазначають Патріоти України. Зокрема таку заяву зробило видання "Наш Киев".

У 2019-му Ткаченко за допомогою Андрія Богдана ледве не вигнав Віталія Кличка з посади голови КМДА. Експерти вважають, що друга спроба за умови повної підтримки з боку президента Зеленського і партії "Слуга народу", може стати вдалою.

Які аргументи за підтримку саме Ткаченка?

Президент Володимир Зеленський особисто довіряє Олександру Ткаченку. Ця результат співпраці "Кварталу 95" і телекомпанії "1+1", якою керував Ткаченко. Президент цінує управлінський досвід Ткаченко, а з інтерв'ю Яніни Соколової ясно, що ідея з новорічним зверненням Зеленського належить саме Ткаченко.

Сам Ткаченко називає свої відносини із Зеленським дружніми. За словами джерела видання в Офісі Президента, Зеленський також високо цінує високу надійність Олександра Ткаченко.

На відміну від інших потенційних кандидатів на партійних праймеріз, він жодного разу публічно не поставив під сумнів авторитет президента і довіру до нього українців. Отже, Ткаченко для Зеленського – політичний партнер, на якого можна покластися.

Рейтинг Олександра Ткаченка. Згідно з даними опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" у квітні 2020 року, за умови проведення виборів найближчим часом Ткаченко підтримали б 8,8% киян. Експерти вважають такі стартові позиції досить непоганими.

ТкаченкоЯкщо Ткаченко стане єдиним кандидатом від "Слуги народу" і отримає повну публічну підтримку президента Володимира Зеленського, його рейтинг стрімко зростатиме. В цьому випадку Олександр Ткаченко гарантовано виходить у другий тур на двобій із Віталієм Кличком.

Рейтинг інших потенційних кандидатів від президентської партії є нижчим за статистичну похибку (а це зазвичай 2 – 2,5% – 24 канал). Більш того, соціологи відзначають, що саме Ткаченко найскладніший конкурент для Кличка в другому турі виборів. Джерела повідомляють, що і серед партійців у нього найбільша підтримка.

Високий авторитет Ткаченка в українських і столичних бізнес-колах. За прогнозами експертів, до жовтня 2020 року в Україні очікується серйозний економічний спад у всіх секторах. Це означає масові банкрутства підприємств, особливо серед малого та середнього бізнесу, а також високий рівень безробіття.

В таких умовах всебічна підтримка бізнесу і вміння знайти спільну мову з підприємцями – важливі для майбутнього кандидата в мери Києва. Олександр Ткаченко керує гуманітарних Комітетом ВРУ.

Саме він розробив законопроєкт № 3377 про підтримку креативних індустрій.

У складі робочої групи при Кабміні він курує питання допомоги малому та середньому бізнесу, який складає майже 54% ВВП України.

Очевидно, що посаду мера для нього не політична, а ідейна історія. Вже зараз він разом з активістами бореться з забрудненнями, які провокує Дарницька ТЕЦ, працюючи на вугіллі. Розкриваючи схеми столичної влади, він паралельно готує повноцінну екологічну стратегію для Києва.

Які аргументи проти Ткаченка?

В останні місяці у Зеленського значно погіршились стосунки з групою Коломойського у парламенті. А Ткаченко, як не старається залишатись "своїм хлопцем" у колишнього підлеглого, все ж, перед усім, людина скандального олігарха. І "сидіти в шпагаті" не дуже виходить. Так за життєвоважливий для Зеленського "антиколомойський закон" Олександр Владиславович не наважився дати голос, сховавшись за "нейтралітетом".

А Віталій Кличко твердо тримає рейтинг 30% плюс, і конкуренти за пів року до місцевих виборів не демонструють і близько таких цифр.

Крім того, Боксер зміг добре порозумітись з головним на тепер фаворитом шостого президента, очільником ОПУ Єрмаком, котрий явно не горить бажанням дарувати столицю іншій групі впливу, в особі Ткаченка.

​Тепер можна: Зеленський вніс законопроект про відповідальність за брехню у е-деклараціях

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:36

Скандальне рішення КС, про пвдготовку котрого не міг не знати гарант. Вивіло з-під кримінальної відповідальності і самого Зеленського і сотні його "слуг" приховування від декларування статків до 2020 року, а також джерел їх походження. Президент Володи...

РНБО готує нове рішення щодо ситуації на Донбасі: Данілов розповів, що відбудеться після 7 грудня

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:30

На запитання про можливе загострення на фронті секретар РНБО відповів, що ситуація може погіршитися в будь-який момент. Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що РНБО готує нове рішення щодо ситуації на сході України, пові...