Посварився із поліцейським: У російському місті задушили посіпаку "Мотороли", - соцмережі

У російському місті Вологда задушили Олександра Зубкова – колишнього бойовика, посіпаку знищеного ватажка банди "Спарта" самопроголошеної "ДНР" Арсена Павлова ("Моторола"). Зубов убитий в під'їзді будинку своєї матері. Про це повідомив у Facebook нібито співробітник британської Секретної розвідувальної служби MI6 Zuri Tristanovich, передають Патріоти України.

За його даними, екс-бойовик був п'яний та бешкетував. "Зубков прийшов в будинок своєї матері, де в під'їзді зчепився з її сусідом – начальником місцевої поліції. Втихомирювати п'яного бешкетника вибігли інші люди й спільними зусиллями задушили Зубкова", – йдеться в повідомленні.

"Співробітник розвідки" додав, що Зубов брав участь у бойових діях, був офіцером і отримав низку нагород – "Знак воїн-інтернаціоналіст", "За бойові заслуги", "Полковий знак Спарта", "Відзнаку Спарта I ступеня", а також "Відзнаку Спарта II ступеня".

"Нічого, ми дочекаємось!": Дипломат назвав найбільшу загрозу для Росії, і це не НАТО

п’ятниця, 21 січень 2022, 18:23

Сьогодні Путін і його оточення створюють в РФ таку систему, яка мало чим відрізняється від радянської. За винятком того, що дехто має можливість грабувати Росію та виводити капітали за кордон. Проте все інше залишається фактично повторенням усього того...

Путіну так не минеться: Британія може розширити військовий контингент у сусідніх з Україною країнах

п’ятниця, 21 січень 2022, 17:28

Великобританія може направити додаткові сотні військових в сусідні з Україною країни НАТО в якості стримуючого фактора для Росії. Про це пише The Times з посиланням на джерело в британському Міністерстві оборони, передають Патріоти України. У британсь...