
Окупанти на фронті скаржаться на безглузді накази командування, через які війська РФ зазнають втрат у війні. Вони не розуміють, навіщо Кремль розпочав так звану "спецоперацію", передають Патріоти України.
Запис чергової перехопленої розмови 4 серпня оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України. У бесіді загарбники обговорюють новину про те, що окупантам в обороні нібито припинять видавати нагороди і навіть відберуть уже видані.
Один з них поскаржився на безглуздість наказів російського командування, які ті віддають на лінії фронту.
"Вони сидять там, посилають 20-200 людей на смерть і все. 30 людей зайшли, 100 людей зайшли. Східних. За***чили всіх. До цього ми заходили. У нас шість 200-х, шість 300-х", – сказав він.
Окупант додав, що в поранених тяжкі травми кінцівок.
"Ми зараз йшли, розмінували. Що не розмінували, викидали в кущі з дороги. Тут металобрухт збирають – танки, БТР", – розповів він.
При цьому його співрозмовник не може зрозуміти, з якою метою РФ розпочала війну.
"Так, х***ю вони вигадали з цим: спецоперація, спецоперація… Х** зрозумій, хто від кого захищається", – поскаржився окупант.
Увага! Відео 18+! Присутня ненормативна лексика!
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...