Посилення ВМСУ: Українські військові у Бельгії навчаться керувати підводними дронами

Група українських військовослужбовців приїхала до Бельгії в межах тренувальної місії Європейського Союзу. Про це повідомила міністерка оборони Бельгії Людивін Дедондер.

"Сьогодні ми вітаємо українських солдатів у Бельгії в межах місії EUMAM. Вони пройдуть навчання на підводних системах, які Бельгія передала Україні. Я висловила їм свою глибоку підтримку і віддала честь за мужність, яку вони демонструють вже майже рік", – написала вона у Twitter.

Наприкінці листопада Бельгійський уряд погодив новий пакет військової допомоги Україні, до якого увійдуть мобільні лабораторії та 10 підводних дронів виробництва бельгійської компанії ECA Robotics Belgium. За словами Дедондер додала, ці безпілотники можуть виявляти всі підводні загрози, чи то міни, чи то шпигунські пристрої.


Утилізація "вагнерівців" в Малі: З'явився супутниковий знімок залишків Іл-76, котрий перевозив російських найманців

неділя, 1 жовтень 2023, 1:45

За кілька метрів від хвостової частини літака можна помітити обгорілий автомобіль. За словами журналістів, це бронемашина VP11 китайського виробництва. . У Мережі з'явилися супутникові знімки компанії Maxar із місця аварії транспортного літака Іл-7...

Бої на Таврійському напрямку: Генерал Тарнавський розповів про втрати окупантів

субота, 30 вересень 2023, 23:52

На Таврійському напрямку триває бойова робота Сил оборони. За останню добу втрати окупаційних військ РФ склали 248 осіб, з яких 84 – безповоротні. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний генерал Олекс...