"Потекли труби": Посадовець з оточення директора ДБР попався на великому хабарі (фото)

НАБУ проводить обшук у Ігоря Щербини, близького соратника голови ДБР Романа Труби після того, як він разом зі своїм знайомим намагалися продати закриття справи в Державному бюро розслідувань (ДБР) за 150 тисяч доларів і вже встигли отримати половину суми, передають Патріоти України.

На даний момент у Щербини і його знайомого Шевченка проводять обшуки. При цьому, самого Трубу, також перевіряють на причетність до злочину.

Відзначимо, Ігор Щербина є колишнім начальником головного слідчого управління ГПУ в 2014-2015 роках. А Труба в ті роки був його заступником в управлінні ГПУ і працював під керівництвом Щербини.

Джерело: Новое время

Хамон "під прикриттям": Багаж генпрокурора і суддів Верховного суду не оглядатимуть на митниці

середа, 3 червень 2020, 22:49

Голова та судді Верховного суду, генеральний прокурор і члени їх сімей, які прямують разом з ними, не підлягають особистому огляду. У статтях 340, 359, 456 і 457 Митного кодексу України слова «Верховний суд України», «Генеральний прокурор України» і «Г...

Хана Ірану? - Ізраїль випробував потужну балістичну ракету

середа, 3 червень 2020, 22:16

Боєприпаси здатні вражати цілі на дальності від 500 до 4800 кілометрів. Компанія Israel Aerospace Industries провела два льотних випробування тактичної балістичної ракети LORA (Long-Range Artillery Weapon System). Про це повідомляє ізраїльська компанія...