
Потенціал окупаційної російської армії, яка вторглася в Україну майже десять місяців тому, знижується. У ворога вичерпуються запаси боєприпасів.Таке переконання висловив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець. Думкою він поділився в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.
"Снарядний голод поступово докотився до Росії, яка весь час активно використовувала артилерію на всіх ділянках фронту. Запаси починають вичерпуватися", – зазначив фахівець.
Він пояснив, що саме тому ЗС РФ почали використовувати старі боєприпаси та шукати варіанти їхнього поповнення з інших країн.
За словами експерта, снарядний голод в окупаційних військах російського диктатора Володимира Путіна відчувається на всій лінії фронту. "Окрім Бахмута, де ворог намагається найбільш активно використовувати артилерію. Потенціал російської армії, з огляду на вичерпання запасів артилерії, може поступово знижуватися", – додав Згурець.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...