
Потенціал окупаційної російської армії, яка вторглася в Україну майже десять місяців тому, знижується. У ворога вичерпуються запаси боєприпасів.Таке переконання висловив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець. Думкою він поділився в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.
"Снарядний голод поступово докотився до Росії, яка весь час активно використовувала артилерію на всіх ділянках фронту. Запаси починають вичерпуватися", – зазначив фахівець.
Він пояснив, що саме тому ЗС РФ почали використовувати старі боєприпаси та шукати варіанти їхнього поповнення з інших країн.
За словами експерта, снарядний голод в окупаційних військах російського диктатора Володимира Путіна відчувається на всій лінії фронту. "Окрім Бахмута, де ворог намагається найбільш активно використовувати артилерію. Потенціал російської армії, з огляду на вичерпання запасів артилерії, може поступово знижуватися", – додав Згурець.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...