
Потенціал окупаційної російської армії, яка вторглася в Україну майже десять місяців тому, знижується. У ворога вичерпуються запаси боєприпасів.Таке переконання висловив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець. Думкою він поділився в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.
"Снарядний голод поступово докотився до Росії, яка весь час активно використовувала артилерію на всіх ділянках фронту. Запаси починають вичерпуватися", – зазначив фахівець.
Він пояснив, що саме тому ЗС РФ почали використовувати старі боєприпаси та шукати варіанти їхнього поповнення з інших країн.
За словами експерта, снарядний голод в окупаційних військах російського диктатора Володимира Путіна відчувається на всій лінії фронту. "Окрім Бахмута, де ворог намагається найбільш активно використовувати артилерію. Потенціал російської армії, з огляду на вичерпання запасів артилерії, може поступово знижуватися", – додав Згурець.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...