
Потенціал окупаційної російської армії, яка вторглася в Україну майже десять місяців тому, знижується. У ворога вичерпуються запаси боєприпасів.Таке переконання висловив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець. Думкою він поділився в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.
"Снарядний голод поступово докотився до Росії, яка весь час активно використовувала артилерію на всіх ділянках фронту. Запаси починають вичерпуватися", – зазначив фахівець.
Він пояснив, що саме тому ЗС РФ почали використовувати старі боєприпаси та шукати варіанти їхнього поповнення з інших країн.
За словами експерта, снарядний голод в окупаційних військах російського диктатора Володимира Путіна відчувається на всій лінії фронту. "Окрім Бахмута, де ворог намагається найбільш активно використовувати артилерію. Потенціал російської армії, з огляду на вичерпання запасів артилерії, може поступово знижуватися", – додав Згурець.
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...