
Потенціал окупаційної російської армії, яка вторглася в Україну майже десять місяців тому, знижується. У ворога вичерпуються запаси боєприпасів.Таке переконання висловив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець. Думкою він поділився в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.
"Снарядний голод поступово докотився до Росії, яка весь час активно використовувала артилерію на всіх ділянках фронту. Запаси починають вичерпуватися", – зазначив фахівець.
Він пояснив, що саме тому ЗС РФ почали використовувати старі боєприпаси та шукати варіанти їхнього поповнення з інших країн.
За словами експерта, снарядний голод в окупаційних військах російського диктатора Володимира Путіна відчувається на всій лінії фронту. "Окрім Бахмута, де ворог намагається найбільш активно використовувати артилерію. Потенціал російської армії, з огляду на вичерпання запасів артилерії, може поступово знижуватися", – додав Згурець.
Російська система протиповітряної оборони навколо Москви дедалі частіше стикається з викликами через масовані атаки українських безпілотників. Про це йдеться в аналітичних матеріалах, на які посилається Deutsche Welle, передають Патріоти України. За да...
Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...