"Потенційна загроза для України є": Військовий експерт - про ймовірність вторгнення Росії

Агресія Росії проти України на сьогодні має передусім інформаційну складову. Ескалація бойових дій за участю російських збройних сил біля українських кордонів несе лише потенційну небезпеку для України. Про це повідомив у програмі "Сегодня День" на телеканалі "Україна 24" військовий експерт Олег Старіков, передають Патріоти України.

Експерт звернув увагу на те, що до планів, які передбачають напад на іншу країну, може бути допущено лише кілька людей. Крім того, Старіков прокоментував ймовірність перенесення Кремлем атаки на Україну через холодну погоду. "Якщо є якийсь план (у Росії - ред.), то цей план затверджується в генштабі. До нього допущено максимум 5 осіб. Він затверджується верховним головнокомандувачем - конкретно президентом Путіним. У цій ситуації я бачу найбільше саме інформаційну складову, ніж реальну.
Так, є потенційна загроза для України. Тому що взаємини України та РФ важкі, складні та напружені. Ця напруга може перерости в збройну складову або у військову складову, у ведення бойових дій, але це лише потенційна загроза", - зазначив експерт.
Він також зазначив, що приготування до нападу можна визначити за логістичними діями противника. "Без логістики жодні війни не відбуваються. Для того, щоб вести бойові дії, один батальйон на день вимагатиме 60 тонн пального. Це цистерна. Це один батальйон. Наприклад, у нас на сході країни нам необхідно на тиждень 3200 тонн... Тому видно, коли підходить такого виду тилове забезпечення. Тому зараз це більше інформаційна складова, ніж реальна", — сказав Старіков.

У деокупованому Лимані виявили масове поховання цивільних (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 23:54

У звільненому від російських окупантів Лимані Донецької області знайшли понад 50 поховань із цивільними. Про це повідомляє hromadське, передають Патріоти України. За даними видання, окупанти рили траншеї та змушували мирних жителів, яких підозрювали у ...

«Калінінград наш». Чехи яскраво затролили путінські «референдуми», повернувши колишній Краловец в "родную гавань" (фотофакти)

середа, 5 жовтень 2022, 23:34

Чехи влаштували флешмоб навколо придуманого Володимиром Путіним «референдуму», за підсумками якого російський Калінінград став чеським містом Краловець (оскільки він був заснований 1255 р. королем Чехії). Про це написав російський блогер Рустем Адагамо...