Потенційний замовник дуже зацікавився: Нову українську ракету успішно випробували на американському БТРі (відео)

Новую украинскую ракету успешно испытали на американском БТРе

Київське державне конструкторське бюро "Промінь" здійснило випробування нової керованої ракети українського виробництва, передають Патріоти України.

Боєприпас було випробувано на платформі американського бронетранспортера М113. Конструкторське бюро поінформувало про успішність маневру. Ракету випустили з пускової установки, яку поставили на БТР М113 під кутом 15 градусів, і вразила умовну мету. Випробування проводилися на військовому полігоні у Південній Азії.

Нова українська ракета, назву якої поки що не озвучували, зацікавила потенційних замовників. При цьому назва країни, яку цікавить ракета, не розкривається. В той же час у публікації наголошується, що влітку начальник штабу пакистанської армії генерал Камар Джавед Баджва відвідував Україну. Представник Пакистану виявив інтерес до ракетного комплексу "Скіф".

Нещасні марно благають про допомогу: Маріупольці замерзають у власних будинках, у місті вже морози (фото)

середа, 30 листопад 2022, 13:00

Мешканці Маріуполя замерзають у власних будинках і благають про допомогу. Відповідні написи зробили жителі будинку на Морському бульварі, 66, пише міськрада у Telegram, передають Патріоти України. Зазначається, що у Маріуполі температура повітря опусти...

У Запорізькій області "гаряче": росіяни переміщують лікарню з Пологів до Маріуполя – мер Мелітополя

середа, 30 листопад 2022, 12:53

Російські окупанти вивозять обладнання з лікарні у прифронтових Пологах до окупованого Маріуполя на Донеччині, бо на Запорізькому напрямку "стає надто гаряче". Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в Telegram, передають Патріоти України. "Окупан...