Потенційний замовник дуже зацікавився: Нову українську ракету успішно випробували на американському БТРі (відео)

Новую украинскую ракету успешно испытали на американском БТРе

Київське державне конструкторське бюро "Промінь" здійснило випробування нової керованої ракети українського виробництва, передають Патріоти України.

Боєприпас було випробувано на платформі американського бронетранспортера М113. Конструкторське бюро поінформувало про успішність маневру. Ракету випустили з пускової установки, яку поставили на БТР М113 під кутом 15 градусів, і вразила умовну мету. Випробування проводилися на військовому полігоні у Південній Азії.

Нова українська ракета, назву якої поки що не озвучували, зацікавила потенційних замовників. При цьому назва країни, яку цікавить ракета, не розкривається. В той же час у публікації наголошується, що влітку начальник штабу пакистанської армії генерал Камар Джавед Баджва відвідував Україну. Представник Пакистану виявив інтерес до ракетного комплексу "Скіф".

У Верховній Раді дійшли згоди щодо строків проведення виборів

четвер, 30 листопад 2023, 22:51

Вибори в Україні проведуть тільки після завершення воєнного стану. До такої угоди прийшли в середині листопада всі політичні сили, представлені у Верховній Раді України. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради, передають Патріоти України. Домовле...

Під Харковом знайшли ворожий склад: Які "подарунки" залишили окупанти (фото)

четвер, 30 листопад 2023, 22:43

Українські прикордонники виявили склад БК на деокупованій території Харківщини. Вміст схованки мають намір "повернути" російським власникам. Про це йдеться в повідомленні МВС, передають Патріоти України. Повідомляється про те, що у схованці знаходилося...