Потенційний замовник дуже зацікавився: Нову українську ракету успішно випробували на американському БТРі (відео)

Новую украинскую ракету успешно испытали на американском БТРе

Київське державне конструкторське бюро "Промінь" здійснило випробування нової керованої ракети українського виробництва, передають Патріоти України.

Боєприпас було випробувано на платформі американського бронетранспортера М113. Конструкторське бюро поінформувало про успішність маневру. Ракету випустили з пускової установки, яку поставили на БТР М113 під кутом 15 градусів, і вразила умовну мету. Випробування проводилися на військовому полігоні у Південній Азії.

Нова українська ракета, назву якої поки що не озвучували, зацікавила потенційних замовників. При цьому назва країни, яку цікавить ракета, не розкривається. В той же час у публікації наголошується, що влітку начальник штабу пакистанської армії генерал Камар Джавед Баджва відвідував Україну. Представник Пакистану виявив інтерес до ракетного комплексу "Скіф".

"У нас нема командира, ми всіх на* посилаємо": Окупант поскаржився на "порядки" в "другій армії світу". Перехоплення

субота, 1 квітень 2023, 17:23

Російський окупант розповів, що у "другій армії світу" все зовсім не так добре, як кажуть у росЗМІ. Він поскаржився на відсутність командування - загарбники залишаються на самоті, їх ніхто не контролює. Про це стало відомо з телефонної розмови військов...

Російським військовим не вдалося виконати наказ Путіна - ГУР Міноборони

субота, 1 квітень 2023, 16:29

Російська армія не змогла виконати завдання диктатора Володимира Путіна під час так званого "великого наступу". Путін хотів, щоб його війська вийшли на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Про це заявив представник Головного управл...