"Потерь нет"? На окупованій частині Запоріжжя морги "забиті" тілами загарбників

Морги більшості захоплених окупантами населених пунктів Запорізької області забиті тілами російських військових. Через це вони навіть перестали приймати звичайних цивільних і українцям важко організувати нормальні похорони, передають Патріоти України.

Родичі людей, які померли в окупації на Запоріжжі, змушені везти тіла до інших міст (серед яких Мелітополь). Така проблема спостерігається у Дніпрорудному, Малій та Великій Білозерках, Енергодарі, Кам'янці-Дніпровській, Михайлівці, Василівці, Токмаку та інших н.п. неподалік від лінії фронту. Про це пише "24 канал", посилаючись на джерела в українських спецслужбах.

За інформацією журналістів, у 20-х числах серпня загарбники заборонили патологоанатомам приймати тіла осіб, які померли природною смертю. Це пов'язано з нестачею місць для військових. У деяких моргах трупи й останки окупантів зберігаються вже поза холодильниками.

Більшості жителів тимчасово окупованої території області, які стикаються зі смертю близьких, тепер доводиться відвозити покійників до Мелітополя. Це дорого та складно, а на шляху – дуже багато російських блокпостів.

Існує і схема "обходу" заборони на прийом цивільних тіл у моргах. За хабарі, надані лікарям і безпосередньо окупантам, іноді люди можуть домовитися, щоб патологоанатоми прийняли покійників у істах, де вони жили до смерті. Нагадаємо, що російська армія, згідно з новим звітом Генштабу ЗСУ, втратила на "спецоперації" вже 47 100 військових. За минулий день, 29 серпня, захисники України ліквідували не менше 350 загарбників.

Привітав москву - краще не придумаєш: Головування Росії у Радбезі ООН доречне для першоквітневого Дня дурнів, - Боррель

неділя, 2 квітень 2023, 8:29

Європейський Союз протистоятиме будь-яким зловживанням з боку РФ під час її головування в Раді безпеки Організації Об'єднаних Націй. Про це заявив через Twitter високий представник ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель. "Сьогод...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 2 квітня

неділя, 2 квітень 2023, 8:03

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 02.04.23 складають: