
Поки світ відволікся на пандемію COVID-19, на Донбасі спостерігається різке загострення конфлікту. Про це в соцмережі розповів колишній "міністр оборони" "ДНР" росіянин Ігор Стрєлков (Гіркін), передають Патріоти України.
"Обстановка в Донецьку нервова", - написав російський найманець. Він запевняє, що Україна "стягує війська до лінії зіткнення" і зараз активно б'є по терористах. "Обстрілюють артилерією і бомблять з безпілотників все більш нахабно. В ближні тили регулярно заходять ДРГ", - поскаржився Гіркін. Він запевняє, що у бойовиків "Л/ДНР" зараз щоденні втрати. Примітно, що командування "корпусів" це ретельно приховує.


Інформацію про ескалацію підтверджують і зведення штабу ООС. За їхніми даними, за останню добу гібридна армія Росії 11 раз зірвала режим перемир'я, застосовуючи при цьому заборонену "Мінськом" важку артилерію.

У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...