
Поки світ відволікся на пандемію COVID-19, на Донбасі спостерігається різке загострення конфлікту. Про це в соцмережі розповів колишній "міністр оборони" "ДНР" росіянин Ігор Стрєлков (Гіркін), передають Патріоти України.
"Обстановка в Донецьку нервова", - написав російський найманець. Він запевняє, що Україна "стягує війська до лінії зіткнення" і зараз активно б'є по терористах. "Обстрілюють артилерією і бомблять з безпілотників все більш нахабно. В ближні тили регулярно заходять ДРГ", - поскаржився Гіркін. Він запевняє, що у бойовиків "Л/ДНР" зараз щоденні втрати. Примітно, що командування "корпусів" це ретельно приховує.


Інформацію про ескалацію підтверджують і зведення штабу ООС. За їхніми даними, за останню добу гібридна армія Росії 11 раз зірвала режим перемир'я, застосовуючи при цьому заборонену "Мінськом" важку артилерію.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...