
Поки світ відволікся на пандемію COVID-19, на Донбасі спостерігається різке загострення конфлікту. Про це в соцмережі розповів колишній "міністр оборони" "ДНР" росіянин Ігор Стрєлков (Гіркін), передають Патріоти України.
"Обстановка в Донецьку нервова", - написав російський найманець. Він запевняє, що Україна "стягує війська до лінії зіткнення" і зараз активно б'є по терористах. "Обстрілюють артилерією і бомблять з безпілотників все більш нахабно. В ближні тили регулярно заходять ДРГ", - поскаржився Гіркін. Він запевняє, що у бойовиків "Л/ДНР" зараз щоденні втрати. Примітно, що командування "корпусів" це ретельно приховує.


Інформацію про ескалацію підтверджують і зведення штабу ООС. За їхніми даними, за останню добу гібридна армія Росії 11 раз зірвала режим перемир'я, застосовуючи при цьому заборонену "Мінськом" важку артилерію.

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...