
Поки світ відволікся на пандемію COVID-19, на Донбасі спостерігається різке загострення конфлікту. Про це в соцмережі розповів колишній "міністр оборони" "ДНР" росіянин Ігор Стрєлков (Гіркін), передають Патріоти України.
"Обстановка в Донецьку нервова", - написав російський найманець. Він запевняє, що Україна "стягує війська до лінії зіткнення" і зараз активно б'є по терористах. "Обстрілюють артилерією і бомблять з безпілотників все більш нахабно. В ближні тили регулярно заходять ДРГ", - поскаржився Гіркін. Він запевняє, що у бойовиків "Л/ДНР" зараз щоденні втрати. Примітно, що командування "корпусів" це ретельно приховує.


Інформацію про ескалацію підтверджують і зведення штабу ООС. За їхніми даними, за останню добу гібридна армія Росії 11 раз зірвала режим перемир'я, застосовуючи при цьому заборонену "Мінськом" важку артилерію.

Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...