
На Бахмутському напрямку ЗСУ захопили в полон три десятки полонених. Це сталося коли окупанти намагалися штурмувати місто Соледар. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передають Патріоти України.
"Вчора орки спробували вкотре штурмувати Соледар. У результаті відкотилися назад, втративши близько 100 людей убитими та 30 полоненими. Серед полонених - 24 чеченці - найманці набрані та навчені у широко розрекламованому дондоном університеті спецназу росгвардії. Хороше вийшло поповнення обмінного фонду воєнних і джерело цінної розвідінфомації про те, як обманюють найманців", - розповів Геращенко.
За його словами, всім чеченцям-найманцям розповідали казку про те, що вони нестимуть патрульну службу в тилах, а натомість їх кинули на передову, де вони дружно здалися в полон.
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...
У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...