Потрапили у "пастку": У РФ немає ані ресурсів, ані людей, щоб утримувати захоплені українські території, - генерал СБУ Ягун

Генерал-майор Служби безпеки України та колишній заступник голови цього відомства Віктор Ягун заявив, що у Росія немає шансів утримати окуповані нею українські території. У противника немає для цього ані людей, ані необхідних ресурсів. Про це Ягун сказав в інтерв'ю "Радіо НВ", передають Патріоти України.

Він пояснив, що росіяни зіткнулися з нестачею колаборантів на нещодавно захоплених територіях, бо люди побачили, що ситуація в окупованих містах Донбасу зараз набагато гірша, ніж була до російського вторгнення.

"Найцікавіше , що колаборанти знайшлися в поліції, я не кажу, що масово, але вони там знайшлися, а на рівні комунальних послуг, вчителів, медичних працівників і навіть фермерів, які просто відмовляються сіяти, бо бачать, що відбувається. І немає гарантії, де вони все це продаватимуть, і чи воно залишиться у них. Вони кажуть, що ми перейдемо на городи, протримаємось рік чи два, умовно кажучи, але не допомагатимемо вам", – розповів генерал.

За його словами, загарбники не збираються вкладати гроші в окуповані території. Це створює проблеми як для них самих, так і для українців, які опинилися там у пастці. Віктор Ягун підкреслив, що 40-мільйонну країну можна окупувати, але утримувати її неможливо. Це "просто фізично нереально", додав він.

"Вони можуть тримати фронт, вони можуть наступати, але забезпечити життя цих людей без будь-яких гуманітарних катастроф, вони цього просто не можуть. І вони не мають живих ресурсів для того, щоб везти туди і забезпечувати постійний порядок на цих територіях. Навіть якщо вони думали, що використовуватимуть колабораціоністів із Донецької та Луганської областей, на всіх не вистачить", – впевнений ексзаступник голови СБУ.

Понад 6 тис. файлів компанії: Українська "IT-армія" отримала доступ до архівів "Газпрому"

неділя, 29 січень 2023, 22:00

Українська "IT-армія" отримала доступ до інформації російської групи компаній ТОВ "Газпром" щодо випробування та впровадження автоматизованих систем на одному з найбільших газових родовищ Російської Федерації, інформують Патріоти України. Як повідомляє...

Повістки приносять комунальники та залишають у дверях військові: Адвокат пояснив, чи це законно

неділя, 29 січень 2023, 21:30

У соціальних мережах обговорюють відео, на якому люди у військовій формі прикріпляють повістку прямо на вхідні двері квартири. Після цього вони фотографують її на телефон і йдуть. Сайт ТСН.ua з’ясовував наскільки правомірні такі дії співробітників цен...