
Власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин прокоментував страту свого найманця-в'язня Євгена Нужина, який здався в полон Збройним силам України. Він заявив, що страчений "зустрівся з недобрими, але справедливими людьми", передають Патріоти України.
"Собаці – собача смерть", – заявив Пригожин, коментуючи відео страти.
Ватажок "вагнерівців" заявив, що "окувалдований" "не знайшов щастя в Україні", але зустрівся зі "справедливими людьми". "Прекрасна режисерська робота, переглядається на одному диханні. Сподіваюся, під час зйомок жодна тварина не постраждала", – йдеться в заяві Пригожина.
Як відомо, найманці з ПВК "Вагнер" стратили раніше завербованого ув'язненого Євгена Нужина. Він побував в українському полоні і заявив, що хоче воювати у складі ЗСУ проти окупантів.
Відео зі стратою було опубліковано в одному з Telegram-каналів, близьких до приватної військової кампанії. Голову Нужина розбили кувалдою, що стало традицією для "вагнерівців". У Сирії вони вчинили аналогічну страту, тільки з розчленуванням і спаленням останків.
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...
. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...