Потрапив у засідку: У Белгородський області ліквідували полковника РФ, який мав організувати відсіч "ДРГ"

Російські добровольці "денацифікували" російського полковника Володимира Кузнєцова. Він мав організувати відсіч "українським диверсантам" у Бєлгородській області, передають Патріоти України.

Неподалік кордону з Україною російський полковник потрапив у засідку і був ліквідований. Про це повідомив один із російських пропагандистів, окупант із позивним "Тринадцятий".

"Підтверджується інформація про загибель у Бєлгородській області полковника-десантника Володимира Кузнєцова. Його завданням була організація відсічі українським диверсантам, він потрапив у засідку на службовому автомобілі недалеко від кордону (чому полковник був без охорони в неброньованій машині?). Рук не піднімав. Пощади не просив. Поліг у стрілецькому бою, зі зброєю в руках", – у властивій російським пропагандистам манері надав ліквідації Кузнєцова героїчного флеру окупант.

Окупант був одружений з головою міського округу Істри у Московській області Тетяною Вітушевою. Він воював проти України із жовтня 2022 року. На війну, пишуть російські пропагандисти, окупант подався добровольцем.

Український офіцер Анатолій Штефан уточнив, що полковник Володимир Кузнєцов із позивним "Улан" командував 1009 мотострілецьким полком ЗС РФ. Також поранення в Бєлгородській області отримав командир 3 батальйону 1009 року мотострілкового полку "Страннік".

А блогер Necro Mancer виявив у російських пабликах повідомлення про те, що ліквідацією Кузнєцова втрати ЗС РФ у Бєлгородській області не обмежуються.

"Нам повідомили про загибель командира мотострілецького 1009-го полку, який воював під позивним "Улан"... Великих втрат зазнали 8-ма і 9-та роти полку. За останніми даними, 8 рота потрапила в оточення. Також поранено командира 3-го батальйону 1009 р. полку з позивним "Страннік", – писали росіяни.

Окупанта було ліквідовано 5 червня. Поховали Кузнєцова в Істрі 8 червня. Йому вручили орден мужності посмертно.

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...