Потрібна експертиза: На суді у справі про збитий бойовиками в Луганську Іл-76 відкрилися сенсаційні подробиці

За 20 хвилин до планованого приземлення літака в аеропорту почався бій.

У справі про збитий військовий літак Іл-76 над Луганськом влітку 2014 року, коли загинули 40 військовослужбовців 25-ї окремої парашутно-десантної бригади та 9 членів екіпажу, з'явилася нова інформація, повідомляють Патріоти України.

На черговому засіданні Красногвардійського районного суду Дніпра в справі проти ватажків угруповання «ЛНР» Ігоря Плотницького, Олександра Гурєєва і Андрія Патрушева заслухали аудіозаписи телефонних розмов бойовиків напередодні і після збивання літака, зроблені українськими спецслужбами.
Із записів зрозуміло, що безпосереднє керівництво операцією по збивання українського літака здійснював заступник командира батальйону «Зоря» Андрій Патрушев, він також давав команди про прохід через КПП групи російських військових і саме йому безпосередньо перед збиванням літака доповідали, що в аеропорту йде бій.
За словами адвоката сімей загиблих військовослужбовців Віталія Погосяна, з аудіозаписів розмов бойовиків стали відомі нові обставини трагедії, яким ще належить дати оцінку. «Ми слухали розмови бойовиків, і вони кажуть, що за 20 хвилин до планованого приземлення літака в аеропорту почався бій. Між ким і ким - питання відкрите. Бойовики кажуть, що нібито між українськими підрозділами. Але в будь-якому випадку, наземна група "Славутич", яка повинна була забезпечувати безпеку польоту з землі, не могла це зробити. І це важлива обставина. У справі генерала Назарова цієї інформації не було, вона з'явилася в справі Плотницького. Я вважаю, цю інформацію повинна вивчити експертиза, яка триває, по суті, вже другий рік», - сказав Погосян.

Найкращий стрілець ЗСУ заявив, що хотів би знищити ворога номер один - Путіна (фото)

четвер, 24 червень 2021, 8:17

Військовослужбовець з позивним "Курт", який є найкращим стрільцем Збройних сил України, назвав свого ворога номер один. Це президент Росії Володимир Путін, передають Патріоти України. Боєць, який служить снайпером в одному з окремих розвідувальних бат...

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...